Сучасні технології мобільного зв'язку поширюються та вдосконалюються з кожним днем. Для українських споживачів 4G реалізується відповідно до технології LTE. Завдяки посиланню https://kyivstar.ua/uk/4g ви зможете більш детально вивчити інформацію щодо цієї цікавої пропозиції від мобільного оператора "Київстар". 4G надає абонентам доступ до високошвидкісного інтернету четвертого покоління для роботи, спілкування, освіти та розваг. Цим зв'язком можуть користуватися понад 65% мешканців країни. Сьогодні "Київствр" є лідером за темпами приросту нових абонентів та споживанню трафіку.

Покриття розвивається дуже швидкими темпами.

Основні переваги 4G:

  • збільшення швидкості інтернету;
  • набагато швидше завантажується відео та відкривається сторінка в браузері;
  • нічого не висне;
  • доступність та якість.

Для того, щоб дізнатися, чи підтримує ваша сім, або телефон 4G, треба зайти на офіційний сайт оператора та ввести номер для перевірки у строку, яка вже представлена на сайті. Програма сама перевірить ваш номер, та надасть відповідь. Також на сайті є карта, де розташовані всі міста з покриттям 4G. Ви зможете постійно насолоджуватися безперебійною роботою інтернету. Стабільне з'єднання, якісний інтернет навіть тоді, коли ви рухаєтесь − все це задовольняє кожного з користувачів та надає комфорт при використанні 4G. Ви зможете без жодних затримок або збоїв завантажувати різноманітні відео різного формату, дивитися їх в онлайн режимі та ділитися фото та відео з друзями. При цьому у вас не буде жодних затримок. 4G забезпечує ультрашвидку  передачу даних для ваших пристроїв. Наприклад, улюблені музичні треки ви зможете завантажити за декілька секунд.

Тарифікується 4G як звичайний мобільний інтернет за умовами вашого тарифного плану від "Київстар". Існують безлімітні тарифи, які допоможуть вам насолодитися усіма перевагами інтернету.

Якщо виникає питання про підключення, то практично в усіх випадках, підключення відбувається автоматично. Якщо це не відбулося, перевірте налаштування свого гаджета та активуйте 4G.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті, або зв'язатися з оператором завдяки номерам службі підтримки та обслуговування користувачів. Оператор відповість на всі ваші запитання, стосовного 4G інтернету, та допоможе з його налаштуванням, якщо ви не зможете це зробити самостійно.