Збираючись у подорож, варто подбати про свою безпеку. Звичайно, хочеться бути оптимістом і вірити, що в поїздці не станеться нічого поганого. Однак краще бути готовим до всього. Обійдеться страховка для виїзду за кордон набагато дешевше витрат на лікування. У багатьох країнах навіть звичайна застуда або зубний біль можуть вилитися в досить круглу суму, якщо у вас немає поліса.

Що враховувати при виборі туристичного поліса?

У цій справі краще не економити. Звертайте увагу на те, які ризики покриває страховка. Можна зіткнутися з різними проблемами:

  • захворювання;
  • отруєння;
  • укус небезпечної комахи, змії тощо;
  • алергія;
  • травми (випадкові, під час занять екстремальним спортом, при аваріях).

Найкраще купити універсальний поліс, який покриває максимальне число ризиків. Звертайте увагу, чи оплачує страхова компанія транспортування до лікарні. Відомі випадки, коли для цього доводилося наймати вертоліт, що дуже недешево.

В яку страхову компанію звернутися?

Шукайте відомі агентства з хорошою репутацією. Відомі випадки, коли ненадійні страхові компанії відмовляли в компенсації з різних причин, не чинили допомогу в транспортуванні пацієнта.

Знайти відгуки про страхові компанії легко у вік Інтернету. Якщо коментарі не викликають довіри, можна створити топік на відповідному форумі. Напевно, знайдуться люди, готові поділитися своїм досвідом. Якщо агентство відмовляло у виплатах або надавало набагато меншу суму під різними приводами, краще відмовитися від співпраці з ним.

Бажано перевірити фінансову стабільність страхової компанії. Зазвичай агентства публікую звіти на своїх сайтах. Чим краще становище фірми, тим більше до неї довіри. Це означає, що фірма спроможна платати  значні суми компенсації.

Для того щоб оформити поліс сьогодні не обов'язково відвідувати офіс страхової компанії. Деякі фірми діють в online-режимі. Наприклад, такий формат співпраці передбачає компанія «Вусо». Клієнт заповнює анкету та оплачує послуги компанії. Поліс можна отримати з кур'єром або забрати самостійно в офісі, коли він буде готовий. Зазвичай при online-оформленні страхові компанії роблять знижки клієнтам (в «Вусо» при online- оформлені ціна знижується на 10%).

Зверніть увагу на акції. Досить часто страхові агентства розробляють спеціальні пропозиції, щоб залучити нових клієнтів. З'являється можливість непогано заощадити.