Запорука успішної участі в публічних закупівлях — своєчасне виявлення найбільш привабливих аукціонів Прозоро з обраної галузі господарської діяльності. Вчасно знайдений тендер — це можливість добре підготувати тендерну пропозицію та вивчити можливу конкуренцію, отже — й більше шансів на перемогу. А перемогу означає великі контракти з державними органами без витрат на дорогий маркетинг.

Аналітичні модулі

Спеціально для користувачів було створено безкоштовний модуль онлайн-аналітики BI ProZorro, який аналізує Big Data, зібрану за роки існування системи. Зведений аналіз інформації відкриває доступ до наступних висновків:

  1. Фактичні розміри ринку держзакупівель та динаміка зростання.
  2. Галузі з найбільшою та найменшою конкуренцією.
  3. Найбільш «грошові» категорії предметів закупівлі.
  4. Галузі, де замовники охоче пропонують аванс.

Регулярне використання сервісу на порядок підвищує результативність участі у закупівлях. То нащо діяти наосліп?

Налаштування фільтрів

Шукати заплановані електронні торги на акредитованих майданчиках Прозоро можна не лише за ключовими словами, але й з використанням фільтрів. Це відсіює непотрібні пошукові результати, залишаючи лише найбільш релевантні процедури. Відфільтрувати результати можна за наступними критеріями:

● реквізити державного організатора;

● адреса постачання чи фактичного розташування організаторів;

● оціночний бюджет закупівлі;

● дата закупівлі;

● тип торгів.

Усього цього має бути достатньо для звуження кола пошуків то більш прийнятної кількості позицій. Також функціоналом майданчика передбачена технічна можливість збереження індивідуальних фільтрів для більш зручного та швидкого здійснення регулярних оглядів.

Ще один інструмент — це Smart-пошук в особистому кабінеті учасника, який інформує про створення у системі торгів, у яких варто взяти участь. Результати пошуку формуються індивідуально на базі інтересів самого користувача та його історії пошуку у системі.

Автоматизовані розсилки

Провідні електронні майданчики практикують регулярні розсилки добірок з гарячими пропозиціями Прозоро на електронні скриньки користувачів. Дайджести додатково публікуються у соцмережах та дублюються навіть у Telegram. Додатково передбачена можливість налаштувати наповнення розсилок, залишивши лише ті галузі й типи процедур, у яких участь найбільш бажана.