Велотренажер

Велосипедні прогулянки асоціюються, напевно, з весняно-літнім періодом, коли надворі тепло і сухо. Під час велоїзди покращується робота серця і легенів, зміцнюється імунна система, спалюються калорії, поліпшується сон і загальний стан організму. Погодьтеся, але взимку або в дощову погоду не особливо хочеться брати двоколісного друга і підкорювати дороги. Існує і альтернатива велосипеду - велотренажер. Тренажер дозволить вам здійснювати заїзди при будь-якій негоді.

Що слід знати, якщо ви вирішили купити кардіотренажер для домашнього використання?

Відвідуючи фітнес центр, ви, безсумнівно, маєте можливість тренуватися на будь-якій з представлених спортивних установок. Як правило, в ході занять люди не ламають голову над тим, як довго прослужить модель, яке навантаження витримує і т.д. Всі вироби імітують рухи на звичайному велосипеді, проте можна виділити відмінності. Якщо говорити про безпеку, то виграє велотренажер. Його не потрібно тримати під час їзди, адже обладнання стійко стоїть на підлозі, а не рухається відносно простору. Наявність різних тренувальних програм і рівнів навантаження - безсумнівні переваги, які ви з гідністю оціните. Із запропонованого списку ви можете вибрати потрібний варіант.

Більшість сучасних моделей оснащені вбудованим дисплеєм, на який виводяться основні параметри: частота серцевих скорочень, швидкість руху, довжина дистанції, кількість витраченої енергії. Кермо і сидіння в кардіотренажерах можна налаштовувати по зросту користувача.

Вартість велотренажера: чи є різниця між дорогими і бюджетними варіантами?

Ціна на товар - той пікантний момент, який викликає багато суперечок, а часом навіть зупиняє потенційного покупця в самий останній момент. Чому вартість на виріб іменитого бренду може в рази перевищувати ціну на аналоги менш відомих виробників?

Відповідей на питання може бути декілька:

  • Кардіотренажери для комерційного використання розраховані на роботу в режимі «нон-стоп», а значить, будуть дорожчими за своїх побратимів, призначених для тренувань в домашніх умовах.

  • Функціональні характеристики, дизайн, сучасна електроніка, кількість різних тренувальних програм також визначають ціну. Чим більше всіляких режимів, тим, відповідно, вона буде вищою.

Є у вас можливість - купуйте велотренажер відомого виробника, але для повноцінних занять цілком достатньо і більш бюджетної моделі.

Яка користь від кардіотренувань?

Під час тренувань основне навантаження припадає на м'язи сідниць, стегна, ікри, також беруть участь м'язи спини і преса. Така комплексна робота покращує діяльність легенів і серця, прискорює метаболізм.

Активно обертаючи педалі, ви позбудетесь зайвих сантиметрів на талії. Все залежить від інтенсивності і швидкості обертання педалей. Людина середньої статури в нормальному темпі спалює приблизно до 300 калорій, в інтенсивному ритмі - до 450 калорій. Якщо ви впевнено вирішили розпрощатися із зайвими кілограмами, потрібно вправлятися в середньому темпі приблизно сім годин на тиждень, для інтенсивного вистачить п'ять годин їзди.

Систематичні тренування на велотренажері також позитивно впливають на нервову систему. Якщо вас турбує хронічна втома, дратівливість і апатія, то лише півгодини занять в день здійснять диво - ви назавжди забудете, що такий стан існує.

Посилено займатися на тренажері можна не всім.

Протипоказання до інтенсивних занять:

  • гіпертонія;

  • серцева недостатність;

  • бронхіальна астма;

  • захворювання опорно-рухового апарату і суглобів;

  • порок серця.

Якщо у вас є хоч одне з перерахованих захворювань, то не слід відразу ж бігти до велотренажеру і виснажувати свій організм, адже ви можете нашкодити власному здоров'ю. Зверніться за консультацією до лікаря, який підбере для вас оптимальний режим занять.

Якщо з вашим здоров'ям все в нормі, розробіть для себе власну тренувальну програму, враховуючи всі запобіжні заходи, виберіть правильно велотренажер, тоді результат не змусить себе чекати.

Досить великий вибір даних тренажерів має компанія Інтер Атлетика. Виcока якість товарів, гарантія виробника, широкий діапазон цін задовольнять будь-якого покупця!