Призначення будь-якої охоронної системи – надати надійну безпеку, відстежити позаштатну ситуацію, попередити незаконне проникнення у власність або на підприємство. Однією з важливих частин охоронного обладнання є система відеоспостереження. Вона дозволяє повністю взяти під контроль усю територію або приміщення. Основне – правильне розташування обладнання. Для гарантованої роботи і безпеки встановлення систем відеоспостереження повинні здійснювати спеціалісти. У цьому вам допоможе компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу», яка має багаторічний досвід продажу і монтажу сучасних систем безпеки.

Для кого потрібна система відеоспостереження

Для того щоб контролювати, що відбувається в будинку, в офісі, на підприємстві, уникнути проникнення сторонніх людей на приватну територію, встановлюють відеоспостереження. Воно допомагає:

  • у приватному будинку або дачному котеджі (за відсутності власника);
  • у квартирі;
  • в офісних, складських та інших приміщеннях, де є необхідність контролювати, що відбувається на охоронному об’єкті.

З чого складається система відеоспостереження

У компанії SSBB можна придбати елементи для встановлення відеоспостереження. Фахівці фірми проведуть монтаж будь-якої складності. Високоякісне приладдя для відеоспостереження:

  • відеокамери (внутрішні – для встановлення в приміщеннях, зовнішні – для вулиці);
  • відеореєстратори – пристрої запису, до яких можна підключати відеокамери або мережу Інтернет для перегляду записів;
  • блок енергопостачання;
  • монітор;
  • інші пристрої (кабель, роз’єми тощо).

Проектування і встановлення систем спостереження

Під час установки та монтажу системи безпеки важливу роль відіграє проєктування розміщення обладнання. Лише спеціаліст високої кваліфікації може правильно розрахувати і встановити прилади спостереження без сліпих зон і з максимальним покриттям. Фахівець компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» візуально оцінить параметри об’єкту охорони, порадить, яке обладнання і де краще встановити, розробить проєкт, узгодить його з замовником, проведе роботу швидко та якісно. Обговорити умови послуг можна за телефоном або на сайті.