Картинки по запросу Автомобільні зимові шини

Вам потрібні шини, які створені для безпечної їзди в будь-яку зимову погоду? Зимові шини - найбезпечніший варіант, тому що вони зроблені зі спеціальних складів, щоб поліпшити зчеплення, зупинку автомобіля, коли температура падає. У вас виникла необхідність у покупці зимової гуми, тоді ласкаво просимо в інтернет магазин «PITLINE» в Полтаві. Тут представлений каталог з великим вибором, де можна вибрати необхідний варіант по заданих параметрах. Купити зимові шини у Полтаві від компанії «PITLINE» не складе проблем. Скористайтеся послугами фахівця, тоді ваша покупка буде не тільки вигідною, завдяки лояльній ціновій політиці, а й швидкою.

Між літніми та зимовими шинами є три фундаментальних відмінності: їх структура, гумова суміш і малюнок протектора.

Особливості зимових шин:

·         Зимові шини мають більш високий вміст натурального каучуку, що робить їх м'якими на холоді. Чим вони м'якше, тим більше шина здатна зчіплюватися з поверхнею дороги, поліпшуючи зчеплення і керованість. На відміну від літніх шин, які швидко тверднуть при низьких температурах, зимові шини найкраще працюють при температурі нижче +7 градусів С.

·         У зимових шин також є тисячі крихітних канавок (відомих як ламелі) в їх протекторних блоках, які використовуються для розсіювання води і запобігання аквапланування. Ці канавки вгризаються в сніг, сльота і лід, забезпечуючи оптимальне зчеплення з дорогою.

·         У них також є глибокий малюнок протектора. Це забезпечує порожнину для снігу. Як не дивно, ніщо не захоплює сніг краще, ніж ущільнений сніг, який підсилює ефект зчеплення, додаючи тягу, щоб штовхати автомобіль вперед по сніжним і крижаним дорогам. Ви можете помітити зимову шину, тому що на її боковій стінці є символ «Сніжинка на горі», який вказує, що вона відповідає критеріям безпеки для зимових умов.

Чому обирають нас?

1.      Великий вибір шин різних світових брендів з гарантією якості;

2.      Вигідна цінова політика;

3.      Можливість доставки в будь-який регіон країни;

Оформляйте покупку без зволікання, і тоді вам забезпечена безпека, короткий гальмівний шлях на мокрій дорозі, відмінна стійкість автомобіля на засніжених дорогах. Вдалих вам покупок. Завжди раді вашому візиту!