Коли людина помирає без дійсного заповіту у Канаді, що називається "intestate", закон про успадкування без заповіту визначає, як розподіляється спадкове майно. Відповідно до Закону Канади, якщо матеріально залежний від померлого член подружжя пред'явить позов, то у будь-якому випадку перші $200,000 надаються саме йому. Інша можливість полягає в затребуванні половини сімейної власності. Наш російськомовний адвокат у Канаді допоможе Вам допомогти визначити, який варіант успадкування є кращим.

Все, що перевищує $200,000, розподіляється між чоловіком / дружиною та нащадками (наприклад, діти, онуки) відповідно до конкретних правил. Якщо немає живого члена подружжя, діти померлого будуть успадковувати маєток. Якщо хтось з них помер, то нащадки дитини (наприклад, онуки померлого) успадкують свою частку. Якщо немає подружжя, дітей або онуків, батьки померлого успадковують нерухомість у рівних частинах.

Розподіл майна між родичами померлого

Якщо немає батьків, брати і сестри померлого успадковують маєток. Якщо хто-небудь з братів і сестер помер, їхні діти (племінниці та племінники померлого) успадкують свою частку. Однак, якщо племінник або племінниця померли, їхня частка не переходить на їхніх дітей. Коли виживають тільки далекі родичі (наприклад, далекі племінниці або племінники, далекі тітки і дядьки), правила є складними і Вам варто отримати юридичну консультацію у Канаді від ТОВ «Адвокат в Європі».

Якщо якийсь спадкоємець жив, коли його родич помер, але помер перед розподілом майна, його спадкоємці мають право на свою частку. Коли людина помирає без заповіту, успадковують лише родичі, у тому числі діти, народжені поза шлюбом, або законно усиновлені діти. Напівкровні родичі успадковують однаково із повнокровними родичами.

Як довести своє право на спадщину?

Якщо один з Ваших родичів помер без заповіту в Канаді, ймовірно найближчий родич буде призначений на посаду довіреної особи. Можливо, Вам доведеться доводити свої відносини із померлим. Тоді Вам потрібно показати такі документи як свідоцтва про народження, шлюб і смерть. Ви не будете знати, скільки майна ви отримаєте, поки довірена особа не визначить кожного, хто має право на спадщину.

Якщо Ви отримали лист про спадщину із США, Канади або ЄС, звертайтеся за безкоштовною консультацією до ТОВ «Адвокат в Європі» – Ваш кращий партнер за кордоном. Ми завжди на Вашій стороні.