Будь-яка професія вимагає підвищення кваліфікації. Покращувати навички корисно вчителям. Необов'язково відправлятися на спеціальні курси. Багато нового дозволяють дізнатися безкоштовні вебінари для вчителів – переходьте на портал naurok.com.ua, щоб дізнатися більше про заходи.

Що таке вебінар?

Далеко не всі знайомі з цим терміном. Проводити вебінари стали недавно. Їх поява пов'язана з розвитком сервісів на зразок «Скайпу». Саме технології зробили можливим проведення вебінарів - віртуальних зустрічей в рамках яких проводяться:

  • семінари;
  • лекції;
  • конференції;
  • презентації.

Учасників може бути багато – вони всі підключаються до одного каналу. Зазвичай лектор не контактує напряму з глядачами. Учасники вебінару можуть задавати питання за допомогою чату в реальному часі. Організатор вебінару відповідає на них в рамках лекції. Виходить продуктивне спілкування, програма лекції насичується за рахунок уточнюючих запитань глядачів.

Звичайно, не всі вебінари безкоштовні. Деякі з них можуть обійтися досить дорого. Не готові багато вкладатися в навчання? Тоді заходьте на портал naurok.com.ua і знаходьте безкоштовні онлайн-лекції.

Вебінари зачіпають найрізноманітніші питання. Наприклад, в рамках останнього було розглянуто питання онлайн-тестів. Сьогодні така форма оцінювання стає звичною справою. Можливо це завдяки сучасним комп'ютерним класам – такі є в більшості навчальних закладів. Тепер вчителі можуть прискорити процес тестування, підвищити його точність – діти не будуть списувати. Про інші переваги онлайн-тестів розповість лектор на відповідному вебінарі.

Втомилися викладати суху теорію і бажаєте зробити матеріал більш легкотравним для аудиторії? Проектне навчання – кращий вихід із ситуації. Такий підхід дозволяє оживити суху теорію. Само собою, інтерес дітей до теми уроку зростає. Вони краще засвоюють матеріал, поданий подібним чином. Як проходить проектне навчання, що для нього потрібно, які теми можна розкрити? На ці питання відповість вебінар. Знаходьте корисні віртуальні лекції та сучасно записуйтеся на них.

Багато вчителів борються з сучасними технологіями, змушуючи учнів рідше вдаватися до комп'ютерів та Інтернету. Чи правильно це? Не можна назвати подібний підхід коректним. Сучасні технології – частина нашого життя, відмовлятися від них не має сенсу. Головне, правильно їх задіяти щоб отримати максимальну вигоду. Завдання вчителя – навчити дітей грамотно застосовувати технології. Так, популярний ресурс Вікіпедія повинна бути правильно інтегрована в навчальний процес. У рамках вебінару можна дізнатися досвід інших вчителів і їх прийоми

Переваги вебінарів

На самоосвіту не завжди є час. В цьому випадку виручають вебінари. Нікуди їхати не треба – в призначений час необхідно зайти в Інтернет. Вебінари подають інформацію стисло, у рамках них підіймається основне коло тем. Це кращий спосіб поліпшити свої навички, знайти нові підходи. Обмінюйтеся досвідом з колегами та розвивайтеся в професії.