Фінансові аналітики впевнені, що біткоіни в 2019 році покажуть нам значне зростання, додавши в ціні більше 80%.

Таку думку висловили експерти з ринку, опитані австралійським виданням Finder. Більшість аналітиків вважає, що, в середньому, найбільша криптовалюта подорожчає на 84%. Таким чином, поточний рік монета завершить на позначці близько $7500.

На інформаційному порталі Cryptobit.media ви завжди знайдете новини про біткоін та інщі новини бізнесу.

Але серед опитаних є і більш агресивно налаштовані фахівці. Наприклад, операційний директор компанії Digital Capital Management Бен Річі прогнозує вибухове зростання биткоіна до кінця 2019 року. На його думку, BTC має реальні шанси для подолання позначки в $9500.

«Зараз необхідно визначити вплив традиційних ринків на цифрові валюти. Чи будуть біткоіни рости, якщо S&P впаде? В 2019 році, коли на ринок вийдуть Bakkt і Fidelity Group, обсяги покупок кріптовалют різко зростуть. Однак я не думаю, що на даному етапі багато інституційних інвесторів стануть переходити в кріптосферу», - підкреслив Річі.

Біткоін показал максимум в грудні 2017 року, тоді монета підскочила до $ 20 000. Потім до кінця 2018 року курс BTC впав більш ніж на 80%, і зараз монета торгується на рівні $3450. В середині поточного тижня негативний тренд на кріптовалютном ринку все ще домінує, проте варто відзначити, що біткоін втримав базові позиції і зберігає шанси на новий ривок.

Аналітики сходяться на думці, що запуск торгової платформи Bakkt стане одним з драйверів зростання кріпторинка. Відкриття торгового майданчика для операцій з ф'ючерсами на біткоіни планується в першому кварталі 2019 року.

Другим драйвером зростання ринку стане запуск сервісу Fidelity Group в березні 2019 року, який дозволить інвесторам безпечно зберігати цифрові активи. Це збільшить довіру гравців ринку до біткоінів і альткоінів.