Інтерактивна дошка для школи - це цікава, сучасна альтернатива стандартним моделям для маркера або крейди. Такі дошки фокусують увагу школярів, абітурієнтів, а також підвищують престиж вчителя, адже вибір сучасних технологій - завжди великий плюс в очах учнів.

Переваги інтерактивних дощок від компанії touch.ua

Стильні інтерктівни дошки роблять матеріал більш репрезентативним, візуально привабливим. Навіть нудна геометрія обов'язково зацікавить самих ледачих учнів, якщо на екрані буде наочно і нестандартно доведено теорему Піфагора, а не переписаний матеріал з підручника.

Окремо варто відзначити мінімізацію часу на підготовку до занять, адже вчителю доводиться готувати матеріал для візуального сприйняття або на паперових носіях, або взагалі віддавати на самостійне вивчення, адже час завжди обмежен 45 хвилинами...

Така дошка дозволяє скоротити час підготовки лекції і, при необхідності, своєчасно знайти і вивести на екран додаткову інформацію з Інтернету. Інші важливі переваги інтерактивної дошки, крім усього перерахованого вище, це:

  • можливість запису уроку на комп'ютері або на флешці;

  • можливість пересилання поштою, а також редагування;

  • підключення проектора, аудіо або відео апаратури;

  • можливість трансляція уроку в віддаленому режимі при наявності особистого кабінету учня.

Види інтерактивних дощок

Залежно від технології виробництва виділяють наступні види інтерактивних дощок:

  • інфрачервона дошка з підтримкою функції multi-touch. Дана дошка дозволяє працювати одночасно декільком користувачам, а універсальний екран гарантує оперативний відгук на дотик;

  • резистивна дошка передбачає можливість запису на екрані пальцем або стилусом. У порівнянні з попереднім варіантом, її головна перевага - більш низька ціна. Але, з іншого боку, екран резистивної дошки досить крихкий;

  • електромагнітна дошка передбачає можливість застосування інструментів для креслення, має стійкий екран, але на дотик пальцем не реагує взагалі.

Замовити функціональну модель дошки, дізнатися новинки та новини зі світу інтерактивних дощок, отримати кваліфіковану допомогу і консультацію - все це ви можете зробити, звернувшись в компанію touch.ua. Ми з радістю допоможемо вам вибрати оптимальну модель і, звичайно ж, надамо кращі ціни на ринку інтерактивних дощок! Звертайтесь саме зараз, і ви отримаєте найцікавіши пропозиції від наших менеджерів!

Сайт: https://touch.ua/uk/katalog/interaktyvni-doshky-ta-paneli.