Рано або пізно в житті кожної жінки настає момент, коли вона замислюється над створенням по-справжньому елегантного образу. Елегантність проявляється у всьому: в зачісці і макіяжі, у виборі предметів гардероба і аксесуарів, в ході і поставі, в умінні піднести себе і слухати оточуючих. На жаль, спроби деяких жінок створити елегантний образ зводяться до покупки прикрас і якоїсь дорогої сукні, але цього зовсім не достатньо. Так які ж секрети елегантного образу?

Гарний брендовий жіночий одяг ви можете вигідно придбати в інтернет-магазині BRENDA.

Секрети елегантності

Секрети елегантності не втрачають актуальності в усі часи. Елегантність - як вічна класика завжди виділяє володарку прекрасного смаку з натовпу. Елегантна жінка неповторна, розумна, приваблива і витончена. Елегантно можна виглядати абсолютно в будь-якому віці, і не так важливо, скільки жінці років — тридцять, п'ятдесят, сімдесят і т. д.

Елегантне взуття

Звичайно, коли ми починаємо говорити про елегантне взуття, в першу чергу в голові спливають підбори. Так, витончені туфлі-човники дійсно виглядають дуже елегантно, чого не скажеш про туфлі, оснащених масивною платформою. Залиште цей кошмар працівницям найдавнішої в світі професії.

На жаль, в більшості магазинів регіонів нашої країни, такі абсолютно не елегантні туфлі складають основну взуттєву масу. Через брак вибору наші жінки купують все це, але ж така платформа робить фігуру важкою і виглядає пішло.

Елегантне взуття - це не завжди підбори. Балетки, чоботи без каблуків, черевики, кросівки теж можуть виглядати дуже елегантно, при дотриманні деяких умов. По-перше, це взуття повинне бути стильним, якісним і дорогим, по-друге, його потрібно вміти поєднувати з іншими предметами гардероба.

Елегантний одяг

Елегантний одяг повинен підкреслювати достоїнства вашої фігури і підбиратися виключно за віком. У 60 років екстремальне міні виглядає просто смішно.

Довжина взагалі відіграє велику роль, завжди більш елегантно виглядають сукні та спідниці-футляри, що прикривають коліна, ніж сукні довжини міні. Що стосується брючних костюмів, то вони повинні поєднувати в собі елементи жіночого і чоловічого.

Сорочки і блузки взагалі окрема тема. Я не можу собі уявити базовий гардероб без сорочок і блузок. У поєднанні з блакитними базовими джинсами і балетками можна отримати не менш елегантний образ, ніж з підборами.