Головний жіночий аксесуар - сумочка. Нею доповнюється будь-який образ, від офісного до світського. Активно використовуються вироби при формуванні повсякденних луків.

Випуском виробів займаються десятки брендів. Який виробник є на даний момент лідером галузі? Згідно з рейтингами, сумочка від Louis Vuitton - найбажаніша. Підібрати її можна онлайн на сайті imidge.com.ua. Магазин Imidge може запропонувати вироби від не менш відомих брендів:

  • Dolce & Gabbana;
  • Versace;
  • Christian Dior;
  • Burberry;
  • Armani.

Сумка луі віттон

Як зароджувався Луї Віттон

Це віковий бренд, його продукцію модниці використовують вже більше сотні років. Заснував свою компанію Луї Віттон в Парижі. Можна сказати, що успіх їй принесла тяга людей до подорожей. Розвивалася залізниця, зростав пасажирський трафік. Мандрівники хотіли мандрувати з комфортом, а його запорукою була зручна ручна поклажа. Саме її спочатку випускав Луї Віттон. Згодом до дорожніх скринь додалися валізи, компактні сумки.

Чому бренд такий популярний?

Сумочки від LOUIS VUITTON це синонім:

Престижності. Продукцію компанії активно купляють знаменитості. Це робить вироби бренду синонімом розкоші. Вони надають статус власнику.

Якості. Споживачів підкуповує підхід компанії до роботи. Сумочки виготовляються професійними майстрами вручну. Це відбивається на виконанні, довговічності.

Практичності. Сумка - це непросто стильний аксесуар. Вона є важливим помічником, постійно супроводжуючи власницю поза домом. Бренд намагається робити моделі місткими, функціональними - це досягається за рахунок численних кишень. Не бійтеся експлуатувати аксесуар - він збереже зовнішній вигляд незважаючи на посилені навантаження.

Одна з причин популярності продукції французького бренду - їх доступність. Кожен бажаючий може придбати модну сумочку, не встаючи з крісла. Треба тільки перейти на сайт imidge.com.ua, погортати каталоги і оформити замовлення на вподобаного виробу. Все зручно. просто і швидко.

Сумка Луі Віттон в интернет-магазині Імідж

З чого роблять сумки?

Бренд використовує натуральну шкіру. Майстерне виготовлення робить матеріал надзвичайно м'яким. Це один з характерних ознак сумочок Луї Віттон.

Крім шкіри в хід йде канва. Це матеріал, розроблений самим брендом. У компанії є навіть патент на нього.

Сумки універсальні - у продажу надходять вироби різних фасонів, кольорів. Це дозволяє кожній модниці підібрати аксесуар під свій унікальний стиль.