Згадайте, скільки разів вам доводилося кудись запізнюватися. Не один, і навіть не два рази? Вірно? Тоді доводилося бігти на зупинку і сподіватися, що маршрутка чи тролейбус приїдуть вчасно. На жаль, комунальний транспорт часто підводить - не приїжджають вчасно, затримуються в дорозі, потрапляють в пробки. Єдиним вірним рішенням у ситуації, що склалася є виклик таксі. Якщо ви не хочете запізнитися на важливу зустріч, то викличте «Експрес таксі» http://express-taxi.ua/ua/.

«Експрес таксі» можна викликати за кількома багатоканальним телефоном. Запишіть в свою телефонну книгу один з цих номерів, і надійний помічник буде завжди під рукою - 044-239-15-15, 050-239-15-15, 063-239-15-15 або 096-239-15-15.

Сучасна служба таксі слідує потребам людини і не дає йому загубитися в шаленому ритмі щоденних турбот. «Експрес-таксі» пропонує своїм клієнтам не просто машину з шашечками, а якісний транспортний сервіс:

- виклик машини в будь-який час доби і на будь-яку відстань;

- авто для перевезення вантажів будь-якої ваги і обсягу;

- послуга корпоративних перевезень з привабливими умовами співпраці для організацій;

- можливість оплати послуг з банківського терміналу;

- таксі на свято. Замовте машину в «Експрес таксі» і ваше весілля або інше свято буде обслуговувати прикрашений автомобіль преміум-класу;

- ви хочете надіслати другу посилку або передати важливі документи? Викличте

«Експрес таксі» і ваша бандероль буде доставлена ​​в лічені хвилини;

- зустріч в аеропорту або на залізничному вокзалі;

- послуги «швидкої» автомобільної допомоги (відкриття замку, який заклинило, евакуатор і транспортування на станцію);

- послуга «драйвер». Досвідчений водій доставить вас на вашому автомобілі, якщо з якихось причин ви не можете сісти за кермо;

Автопарк служби «Експрес» включає в себе більше 600 автомобілів, які пройшли ретельний техогляд, а водії не допускаються до роботи за наявності навіть мінімальних проблем зі здоров'ям і проходять медичне обстеження. Викликавши таксі, ви можете бути впевнені, що за вами приїде не стара і скрипуча машина, а автомобіль економ або бізнес-класу - Шевроле, Тойота або Шкода.

Вартість кожної поїздки розраховується заздалегідь диспетчером, і ви можете бути на 100% впевнені, що в кінці поїздки не заплатите зайвого, адже тарифи не включають в себе прихованих доплат.

«Експрес таксі» - з вітерцем доставимо вас в будь-яку точку Києва.