Японська кухня містить в собі не тільки комплекс вишуканих страв, але і різні традиції, без яких не обійтися за кухонним столом. Ще з давніх часів в Японії використовували не ложки або виделки, а спеціальні палички. Їх ще називали – хасі. Вживати їжу за допомогою цього приладу не складно, можна легко навчитися з досвідом.

Навчившись користуватися китайськими паличками, можна сміливо йти в будь-який заклад, і не боятися виглядати смішним перед оточуючими. Особливо стосується це любителів суші або шанувальників східної культури.

Звичайно, їсти китайську їжу виделкою – це здорово, якщо у вас вихідний і ви плануєте побалувати себе ролами перед телевізором у вашій вітальні. Але, якщо ви коли-небудь підете в шикарний ресторан, де палички є нормою, а ось вилки навіть не запропонують в якості столового приладу, то вам буде вкрай необхідно прочитати техніку тримання паличок. Дізнайтеся, як правильно тримати палички і як при цьому рухати пальцями, щоб насолодитися китайською кухнею як слід.

По-перше треба відмітити, що класичні китайські палички хаси бувають декількох видів, тому способи користування їми будуть відрізнятися. Але незважаючи на те, якими будуть палички – дитячі, спеціальні, варібасі, загострені з двох сторін, загострені з одного боку – усіма ними можна навчитися володіти.

Варібасі – це одноразові палички, які зустрічаються найчастіше. «Їстівний» кінець має круглу поверхню, а самі палички злегка загострені до нього.

Як ними користуватися:

  1. Одну паличку закріпіти на згині безіменного пальця, який ближче до нігтя, а продовження палички притиснути в ямці між великим і вказівним пальцем.

  2. Другу паличку треба схопити як простий олівець, але товстий кінець не притуляти до ямки.

  3. Перемістити пальці ближче до товстих кінців або просто стягнути палички вниз таким чином, щоб товсті кінці визирали на одну фалангу пальця.

  4. Щоб насолодитися їжею, треба рухати тільки "паличку-олівець", а фіксовану паличку залишити нерухомою.

Оберіть для себе ті палички, які найбільш вам підходять і насолоджуйтеся східною стравою. Не хвилюйтеся, якщо з першого разу у вас не вийшло правильно тримати палички, пам'ятайте, що навчитися можна всьому можливому, якщо наполегливо намагатися.

Як тримати палички для суші розкажуть фахівці суші-бару Moyogi. Якщо ви погано засвоїли техніку володіння паличками, то можна замовити доставку додому, і повчитися не зважаючи на інших. Найшвидша доставка найсмачніших суш у Moyogi!