КнигиПробудити інтерес підлітків до читання може бути проблемою в сучасному цифровому світі. Комп'ютери, відеоігри, смартфони багато в чому замінили книги в житті багатьох підлітків, дітей і дорослих.

Значення книг може зіграти важливу роль в успіху вашої дитини в майбутньому житті. Дослідження постійно показують, що підлітки, які люблять читати, академічно вчаться помітно краще. Читання покращує словниковий запас і розуміння того, що відбувається, які є життєво важливими навичками в коледжі, університеті, це важливо і для успішного подальшого працевлаштування. Бажаєте цікаві книги для підлітків купити, тоді видавничий дім Школа, те що Вам потрібно.

Читання також може розширити горизонти вашої дитини, показати йому, як цікавий світ, і захопити його будь-якої серйозної темою. Як художні, так і документальні книги можуть навчити підлітка самим різним темам. Ваш підліток може відвідати далекі місця, подорожувати в часі і вивчати нові захоплення, читаючи книгу.

Якщо ви рідко бачите, що ваш підліток підбирає собі книгу для читання (або взагалі такого ніколи не бачите!), ось деякі кроки, які можна зробити, щоб заохочувати читання.

Електронні книги виконують багато корисних функцій, проте є кілька переваг і у справжніх паперових книгах. Дітям потрібно дати своїм очам відпочити від екрану, і краще робити це частіше. Паперові книги, які можно купити, перейшовши за посиланням https://schoolbook.com.ua/books/podarunkoviy-komplekt-z-chotirokh-knig-divovizhni-prigodi-v-lisoviy-shkoli/, дають естетичну насолоду, тактильні відчуття, яких електроніка не дасть ніколи.

Обмежте час перед екраном хоча б на дві години на день, і ви збільшите шанси вашого підлітка читати книги. Підлітки таким нововведенням сильно чинять опір; щоб було простіше, підберіть самі кілька хороших книг, дайте їх підлітку і обмежте час для електроніки. Якщо ви відразу запропонуєте дитині цікаву справу замість екрану, заперечень буде набагато менше.

Будьте хорошим зразком для наслідування

Говорити дитині читати, поки ви дивитеся телевізор, не може бути ефективною методикою привчання до читання. Замість цього, будьте хорошим зразком для наслідування - читайте самі. Ставте книги у всіх на виду, а не ховайте в ящик тумбочки; покажіть дитині, що читання є пріоритетом у вашому житті. Приносьте в будинок хороші книги, які будуть цікаві всій родині, залишайте їх на виду. Вищий пілотаж-виділити 1-2 години для сімейного читання щодня. Читають всі! Таке нововведення можна впроваджувати на дачі в літній час. Тільки не забудьте приготувати побільше хороших книг!

Даруйте підлітку хороші книги

Книги з інтернет-магазину https://schoolbook.com.ua/ можуть бути великими подарунками. Купіть вашому підлітку книги про захоплення, майбутній кар'єрі, хорошу фантастику, навчальні книги (з малювання, англійської, природничих наук), цікаві енциклопедії та пізнавальні книги, неймовірно корисні і барвисті інтерактивні книги, видання про нові технології, або ще щось, що підлітку особливо цікаво.