У житті кожної людини рано чи пізно виникає необхідність у виборі ювелірної прикраси для себе чи близьких. Такий подарунок – це пам’ять на довгі роки. Тому важливо, щоб прикраса відповідала сучасним стандартам виробництва. Одне із ведучих підприємств ювелірної галузі в Україні – це ПАТ «Київський ювелірний завод». Воно спеціалізується на створенні виробів із золота, срібла та платини з унікальним дизайном. Продукція КЮЗ гідна бути пам’ятним подарунком для близьких.

Історія створення

Знаменитий в Україні магазин ювелірних прикрас «КЮЗ» був заснований у 1936 році як Київська ювелірно-годинникова фабрика. З самого початку це була скромна майстерня з реставрації ювелірних виробів та ремонту годинників. Але згодом, фабрика, створена на її основі, перетворилася на повноцінний завод.

Сучасний Київський ювелірний завод поєднав минулий досвід і традиції старих майстрів з новітніми технологіями виробництва прикрас. Вже 80 років він успішно веде свою діяльність. Заводу було доручено виготовлення державних нагород після проголошення Україною незалежності.

За час свого існування підприємство було багатократно нагороджено та стало переможцем різних конкурсів. КЮЗ неодноразово отримував державні відзнаки. За плідну працю його дизайнери та ювеліри постійно отримують дипломи та нагороди на київських виставках.

Якість продукції та асортимент

Якість дорогоцінного металу, з якого виробляється ювелірна продукція, обов’язково підтверджується наявністю пробірного клейма. Усе каміння в прикрасах має пройти гемологічний контроль у експерта. Продукція КЮЗ продається з фірмовими етикетками. Це підтверджує якість ювелірних виробів.

Серед виробів, які пропонує своїм клієнтам КЮЗ, наступні найменування:

  • сережки;
  • ланцюги;
  • каблучки і перстні;
  • кулони і підвіски;
  • браслети;
  • кольє;
  • гарнітури.

Продукція має унікальний дизайн і власний ювелірний бренд. В КЮЗ є авторська лінія «Українські самоцвіти». Ці вироби створюються з натуральним камінням українського походження. Вони мають сучасний модний дизайн. Ще одна ювелірна лінія – це вироби із срібла. Покупці знають їх під брендом «MORION». Такі прикраси поєднують у собі традиційну українську культуру і сучасний дизайн.

Продаж продукції заводу відбувається не лише в Україні, а й далеко за її межами. Ювелірні вироби експортуються у країни СНД, Прибалтики, США та ін. По праву КЮЗ можна назвати еталоном, що підтверджує репутація підприємства, яка склалася за багаторічну історію його існування.

Для кого створена продукція КЮЗ?

Пересічний українець навряд чи зможе купити ювелірні прикраси, які коштують більше 100 000 гривень. Тому у магазинах КЮЗ можна знайти продукцію різних цінових категорій. Незалежно від вартості, якість виробник своїм покупцям гарантує.

КЮЗ запевняє, що постійно вивчає запроси покупців і орієнтується на їхні побажання. Продукція створена для різних гаманців. Це і справжні предмети розкоші, і бюджетні вироби. Шукаючи якісну, оригінальну і красиву прикрасу, є сенс відвідати магазин Київського ювелірного заводу чи зайти на його сайт. Будь-яку продукцію можна заказати і оплати онлайн, що дуже зручно для сучасної людини.