Хто хоч раз проходив лікування в санаторії України, той знає про те, що дієтичне харчування є частиною комплексного лікування в подібних закладах. Багато хто помилково вважає, що його основною метою є схуднення. Суть такого раціону - це оздоровлення організму і в залежності від цілей він має абсолютно різних підхід. Часто для ослабленого організму навпаки метою може бути набір ваги. А відповідно, отримання всіх необхідних поживних речовин, які будуть допомагати боротися з недугами і давати сили вашому тілу.

Практично всі санаторії України можна розділити на певні категорії за основним лікувальним профілем. А саме:

  • лікування шлунково-кишкового тракту

  • захворювань опорно-рухового апарату

  • проблеми з серцем і судинами

  • недуги нервової системи

  • санаторії України жіночого профілю, де допомагають боротися з гінекологічними захворюваннями, безпліддям, а також приймають вагітних жінок і організовують для них розслаблюючу і спокійну атмосферу

  • загального профілю

А також інші. Часто можна зустріти санаторії України змішаного профілю, де займаються лікуванням недуг декількох систем організму. І, звичайно, варто розуміти, що дієтичне харчування буде присутнє, принаймні має, в кожному з них. А не тільки в установах, де лікують шлунково-кишковий тракт. Як відомо, під час хвороби організму потрібні сили, для того, щоб боротися з мікробами, вірусами, поганими клітинами і т.д. Частина сил він отримує завдяки медикаментам і спеціальним лікувальним процедурам. Також наше тіло бере сили з власних резервів. І наше завдання - максимально їх поповнювати правильним способом життя. Це і відповідний режим дня, відсутність або мінімізація стресів, позитивний настрій, прогулянки на свіжому повітрі, спорт і, звичайно, дієтичне харчування https://borisfen.in.ua/harchuvannya/diyetichne-harchuvannya/.

А саме: виключення з раціону фаст-фуду, вживання необхідної кількості білків, жирів і вуглеводів, присутність достатньої кількості овочів і фруктів, продуктів тваринного і рослинного походження. Важливу роль відіграє обробка продуктів. Виключається смажене, копчене і т.д. Відпочиваючи в санаторії України ви повинні розуміти, що дієтичне харчування направлено в першу чергу на ваше одужання.

Найкращій санаторій "Борисфен" на березі Чорного моря доводить, що дієта - це не обов'язково не смачно, а швидше за все навпаки.