Якщо ви вирішили купити автобудинок або є щасливий власник кемпера, причепа-дачі, кастенваген або каравану тоді вам буде корисно дізнатися про послуги сервісного центру компанії Camper Master. Колектив фахівців почав свою діяльність в ті часи, коли на дорогах нашої країни тільки з'явилися перші «будинки на колесах». За роки роботи накопичилися знання і досвід, створена сучасна технічна база. Тепер компанія пропонує караванерам нашої країни сервіс європейського рівня, але з українським бюджетом.

 Майстри компанії радять звертатися в сервісний центр при будь-якій підозрі на неполадки з автобудинком. Відкладати ремонт кемпера нерозсудливо і навіть небезпечно. Цей транспортний засіб використовується найчастіше в автономному режимі впродовж усьої туристичної подорожі або поїздки за кордон. В дорозі навряд чи з'явиться можливість звернутися в майстерню. Дбайте про попередження неполадок будинку на колесах, фахівці Camper Master завжди вам в цьому допоможуть!

 

 Чому ремонт автобудинків в Camper Master проходить швидко і недорого?

 Сьогодні в сервісному центрі Camper Master зібрався колектив кваліфікованих фахівців, які досконало знають і люблять свою справу. В наявності - все необхідне обладнання для перевірки технічного стану автобудинку. При потребі ремонту кемпера, оригінальні запчастини оперативно доставляються з Німеччини.

 Якщо клієнт ставить завдання переобладнання або дообладнання будинку на колесах, йому пропонуються різні по бюджету варіанти. Кожен проект розробляється в живому діалозі з замовником. У ряді випадків майстри компанії пропонують власні напрацювання, наприклад - виготовлення меблів з легкої та міцної шпонованої фанери. Проекти з дообладнання кемперов часто включають адаптацію до умов нашого клімату і особливостей доріг нашої країни.

 

Які види ремонту та дообладнання здійснюються в майстерні?

 Для фахівців Camper Master дуже важливі задоволені клієнти, які готові отримати задоволення від комфортної подорожі зі своїм «будинком на колесах». Говорити про перелік послуг, що надаються можна тільки орієнтовно, так як за запитом клієнта виконується практично будь-яка робота, пов'язана з усуненням неполадок і удосконаленням кемпера.

 Серед послуг по ремонту причіп дач і кемперів:

  • Заміна осі і фарбування бампера
  • Відновлення працездатності всіх систем (електрики, опалення, водопостачання)
  • Регулювання та модернізація гальмової системи
  • Адаптація підвіски під специфіку українських доріг шляхом пневмосистеми
  • Заміна вийшшодшого з ладу і встановлення додаткового обладнання
  • Ремонт побутової техніки, меблів, аксесуарів
  • Заміна вікон, люків

Як експерти в сфері техобслуговування «будинків на колесах», фахівці компанії Camper Master надають послуги з оцінки стану кемпера перед покупкою. Також компанія займається супроводом доставки готових кемперів з Європи. Зокрема, здійснюється допомога в підборі будинку на колесах, в розмитненні після доставки і оформленні документів для власника.