Пакети з логотипом - вигідне і доступне рекламне рішення, така упаковка універсальна і підходить практично для всіх видів споживчих товарів.

Переваги використання пакетів з нанесенням логотипу:

підвищення впізнаваності бренду;

доступна вартість;

ненав'язливість, не сприймається як агресивна реклама, при цьому інформація буде помічена;

довготривалий і масовий ефект, реклама працює на широку аудиторію потенційних клієнтів;

пакети зручні у використанні, місткі і здатні витримати велику вагу;

вигідне рішення для масових продажів.

Виробництво пакетів з ПВТ з друком логотипу

Поліетилен високого тиску має гарні характеристики щодо міцності, несприйнятливий до зовнішніх впливів і механічних пошкоджень. Має естетичний вигляд: блискучий, гладкий і не шурхотить. Пакети, виготовлені з ПВТ, зручні у використанні, надовго зберігають свій первинний зовнішній вигляд.

Даний вид пакетів часто застосовують як подарункову упаковку для сувенірної продукції, на рекламних заходах і акціях, а також для пакування товарів у магазинах, бутиках, аптеках та ін.

Найбільшою популярністю користуються пакети ПВТ ​​з укріпленою вирубною ручкою - «рейтер». Такий вид упаковки, виготовленої з поліетилену високого тиску, відрізняється високою міцністю і має презентабельний зовнішній вигляд, ідеально підходить для нанесення зображень і рекламного тексту.

Друк на пакетах з ПВТ дозволяє якісно і яскраво передати зображення або рекламну інформацію. Даний матеріал досить м'який і добре контактує з фарбою. Будь-яке зображення буде нанесено рівномірно і збереже первинний вигляд малюнка навіть при багаторазовому використанні упаковки.

Виготовлення якісних поліетиленових пакетів з логотипом, пакувальних і рекламних матеріалів з друком вимагає серйозної виробничої бази. Залежно від необхідного тиражу, використовуються різні види друку: шовкографія на невеликі тиражі або флексографічний друк на тиражі від 5000штук.

Пакети з логотипом можуть бути будь-яких форм і розмірів в залежності від побажань і потреб. Такий вид упаковки легко вирішить ряд завдань:

підвищить впізнаваність без додаткових витрат на рекламу;

сформує позитивний імідж у партнерів і потенційних покупців;

розповість про послуги вашої компанії широкій аудиторії.

Кожне замовлення розраховується індивідуально згідно до конкретного запиту. В результаті ви отримуєте власні фірмові пакувальні вироби.

Замовити пакети з друком реклами у виробника

УкрПак пропонує практичні і надійні поліетиленові пакети з логотипом. Великий досвід і наявність високотехнологічного обладнання для виробництва пакетів з поліетилену високого тиску дозволяють виготовити даний вид упаковки в оптимальні терміни і за вигідною ціною.

Серед замовників – підприємства великі торгові мережі, продовольчі магазини, невеликі бутики, дилери косметичної, фармацевтичної та ювелірної продукції. Компанія спеціалізується на великих тиражах. Гарантує виготовлення поліетиленових пакетів в обумовлені терміни.

У роботі підприємства УкрПак застосовуються передові технології флексографічного друку та витратні матеріали відомих брендів. Клієнтам пропонується доступна і універсальна упаковка, яка підходить практично для всіх видів продукції.

Поліетиленові пакети випускаються на замовлення з вашим логотипом або будь-яким іншим унікальним зображенням. У вас є можливість вигідно замовити пакети банан, кульки з вирубною ручкою, посиленою «рейтером», фасовку, пакети майка, поліетиленовий рукав, напіврукав і іншу пакувальну продукцію. Компанія чуйно реагує на запити клієнтів і пропонує індивідуальні рішення, що відповідають запитам і фінансовим можливостям оптових замовників.