Фінансові установи мають велику роль в житті багатьох людей.  Якщо раніше вони пропонували всього лише кілька послуг, то сьогодні завдяки новим технологіям їх кількість розширилась.  Бажаєте відправити грошовий переказ - будь ласка.  Адресат отримає його через кілька годин.  Прийшли, щоб поміняти валюту?  Що може бути простіше?  Всього лише пара хвилин і потрібні гроші вже у вас в кишені.

Існує десятки установ, яким вдалося втриматися на ринку тривалий час.  За весь час існування було зроблено мільйон різних операцій.  Їхніми клієнтами стали тисячі людей.  Співробітники таких банків з розумінням і повагою ставляться до своїх клієнтів.  Вони докладають багато зусиль, щоб людям ще не один раз захотілося скористатися їх послугами обслуговування фізичних осіб в банку.

Кожен середньостатистичний банк здатний надати юридичним і фізичним особам широкий спектр послуг.  Ці послуги включають в себе:

·         споживче кредитування,

·         іпотечне кредитування,

·         автокредитування,

·         видачу кредитних карток і т.п.

Банки також пропонують інвестиційні послуги та послуги зі страхування, операції за вкладами, надання банківського сейфа, розрахунково-касові операції.

Якщо Ви маєте певну суму грошей і хочете їх вкласти кудись, то можна скористатися порадами інвестиційних консультантів. Він підкаже Вам як краще зберегти Ваші кошти від інфляції та куди їх інвестувати.  А по можливості, можна буде навіть розрахувати приблизний прибуток. Якщо людина хоче почати бізнес, але не володіє достатньою кількістю коштів, банки надають кредит.  Можна також оформити і безвідсотковий кредит, який здійснюється в підтримку малого бізнесу.

Банки пропонують і різні послуги страхування для користувачів споживчих кредитів.  Можна також скористатися програмою накопичувального страхування.  Наприклад, відкрити дитячий або пенсійний рахунок. Якщо у людини є якісь цінні папери і коштовності, то їх найкраще зберігати в банку, а не вдома. У банків є така послуга, як надання сейфів, які можна орендувати абсолютно на будь-який термін.  Цією послугою дуже зручно користуватися, якщо Вам потрібно виїхати на довгий час.  Так всі цінні речі будуть збережені.

У будь-якому банку також можна оформити пластикову карту.  Вона може бути зарплатною, кредитною або іменной.  Власники карт можуть зажадати отримати безкоштовні виписки по своїм рахункам.  Якщо немає послуги смс інформування, то безкоштовні виписки по рахунках будуть до речі. Власник пластикової картки зможе контролювати всі операції по своєму рахунку.  Використання пластикової карти дуже зручно.  Ви можете розплачуватися в магазині за покупки карткою.  А якщо Ви володар золотої карти, то це підніме Ваш авторитет.

У банку можна також здійснювати будь-які валютні операції: купівлю та продаж валюти будь-якої держави.  Можливо, також здійснити переказ грошових коштів в будь-яку точку світу.

У банку можна оплатити комунальні послуги.  Це буде набагато зручніше і швидше, ніж на пошті, в них знаходяться термінали експрес - поповнення рахунків та банкомати.