Картинки по запросу зубной имплантЯкщо у пацієнтів відсутні зуби, і немає ніяких протипоказань, то лікарі-стоматологи, як правило, призначають їм встановлення імплантів. Це вкрай важливий захід, щоб врятувати свої рідні зуби від надмірного перевантаження і зберегти від руйнування. Крім цього для багатьох людей дуже важливою є естетична сторона медалі. Мало хто хоче мати нерівний зубний ряд і приховувати посмішку.

Щоб отримати зубний імплант, необхідно пройти 6 основних етапів:

1.       Записатися на прийом і пройти огляд. В клініці iStomatolog вам можуть надати повний комплекс по діагностиці стану ваших зубів та ясен. Тут вам на місці зроблять комп’ютерну томограму, щоб визначити щільність, товщину та висоту кісткової тканини. Також КТ показує де знаходяться гайморові пазухи, канали, головні нервові стовбури, тощо. Якщо необхідно, лікар призначає аналізи.

2.       Підібрати з лікарем імплантну систему. Імплантаціями зубів в клініці iStomatolog займається хірург-стоматолог Макаренко Максим. Це досвідчений висококваліфікований лікар, який допоможе кожному пацієнту обрати найкращу систему у відповідності до його індивідуального клінічного стану.

3.       Пройти процедуру встановлення імпланту. Процедуру лікар проводить під анестезією (місцевою), так що боятися больових відчуттів не варто. Все пройде як звичайне лікування зуба. В цей же день або на наступний вам зроблять фіксацію коронки, залежно від матеріалу, який ви оберете.

4.       Виконати всі рекомендації стоматолога по догляду за встановленим імплантом і ротовою порожниною протягом вказаного періоду.

5.       Через 10-15 днів після встановлення імпланту знов прийти до лікаря на огляд. На цьому прийомі лікар знімає шви зі слизових оболонок. Ця процедура не займе більше 10 хвилин, а болі ви не відчуєте взагалі.

6.       Через 3 або 4 місяці прийти на прийом для встановлення формувача ясенного краю. Якщо імплант на нижній щелепі, то прийти треба через 3 місяці, а якщо на верхній – то через 4. В імплант, який вже прижився, стоматолог встановить вам формувач на 3-7 днів.

Завдяки тому, що лікар хірург-стоматолог використовує в своїй роботі надсучасне обладнання і матеріали, ви майже не ризикуєте, що імпланти не приживуться. Відбитки для формування коронок вам тут зроблять спеціальним інноваційним 3D-сканером. Тому майбутні зубні вироби будуть на 100% точно співпадати з будовою вашої ротової порожнини та зубів.

Ви завжди можете розраховувати на підтримку лікаря і на якісне обслуговування. На ваші питання спеціалісти центру istomatolog завжди дають вичерпні та зрозумілі відповіді.

Перевагами імплантації зубів в центрі istomatolog є такі фактори:

  • Ясна травмуються мінімально;
  • Анестезія проводиться з урахуванням індивідуальних факторів пацієнта;
  • Система імплантів підбирається під будь-який клінічний випадок;
  • На системи імплантів виробник дає гарантію;
  • Реабілітація після становлення імпланту складає 1 день;
  • Є можливість поставити найдосконаліші імпланти —Nobel та Straumann.

Крім цього, в даному центрі діє розумна та оптимальна цінова політика.