Жителям великого міста бажано перед виходом з дому дізнатися останні новини, щоб не опинитися в складній ситуації і не запізнитися на роботу чи у приватних справах. Так, наприклад, жителі Полтави повинні знати, що 5 грудня на маршрути може не вийти велика частина громадського транспорту. Перевізники наполягають на тому, щоб підняти проїзд в транспорті до 8 гривень. Але місцева влада вважає цю суму занадто високою, тому перевізники і страйкують, відмовляючись виходити на маршрути. Страждають від цього прості люди, які вчасно не можуть дістатися до місця роботи, навчання або додому. Всі новини Україна та окремо міста Полтави можна знайти на нашому сайті. Інформація оновлюється майже щогодини, тому завжди знати про все, що робиться в світі.

Останні новини України

Прокурор України Луценко назвав ім'я підозрюваного у вбивстві Гандзюк. Ця людина раніше вже був засуджений, але вийшов з місць позбавлення волі завдяки "закону Савченко". Про підозрі вже раніше судимому громадянину України Левіну, у якого в злочинних колах знають, як Москаль-молодший, повідомила прокуратура. Цю людину разом з його батьком засудили за організацію вбивств та розбійних нападів в Херсонській області. Йому вдалося уникнути вищої міри - довічного терміну, чого не скажеш про його батька. Йому дали тільки 15 років, але за "законом Савченко" він вийшов раніше терміну.

У неділю 2 грудня за під'їзді до столиці було розстріляно авто мера міста Березані Володимира Тимченка. За фактом умисного вбивства було порушено кримінальну справу, вчинене групою осіб. Сам Тимченка був поранений і знаходиться в лікарні. Його здоров'ю ніщо не загрожує.

І знову Forbes провела опитування, щоб скласти рейтинг найвпливовіших жінок світу. І як виявилося, в цьому році з цього списку вийшла Хілларі Клінтон. Перше місце віддано Ангелі Меркель, друге місце віддали Терезі Мей, а третє Крістін Лагард. У цей список не потрапило жодної українки.

Це найсвіжіші новини, які з'явилися на нашому сайті https://znaj.ua/ru кілька годин тому. Вже через пару годин з'являтися ще свіжіші, які допоможуть жителям України бути в курсі того, що відбувається в їхньому місті, країні і в світі в цілому. Читайте і будьте готові до будь-яких навіть самих непередбачених ситуацій.