>Щоб заощадити, можна не викидати стару ванну, а тільки відновити покриття. Для цього вставляють вкладиш в стару чашу і застосовують рідкий акрил. Реставрація ванн Івано-франківськ вирішує стразу кілька проблем:

1. Гігієна. У тріщинах старої емалі накопичують бактерії, грибки, які важко регулярно вичищати. Нове гладке покриття дозволить підтримувати техніку в охайному стані без праці.

2. Зовнішній вигляд. Стара брудна ванна з тріщинами змушує червоніти господарів з приходом гостей. Новий зовнішній шар перетворює моделі будь-якого типу, створює в кімнаті комфортну атмосферу.

3. Економія. Щоб не витрачати гроші на сучасну чашу, реставруйте стару ванну, це вимагає набагато менших вкладень, а результат приносить аналогічний.

Хоче дізнатися більше про переваги реставрації ванн ви можете на https://vanna.in.ua/regionu/73-restavracya-vann-luck.html.

Нові моделі ванн сьогодні встановлюють переважно в недавно відбудованих квартирах і будинках. Ті ж, хто робить ремонт, використовують вже наявні матеріали. Сучасні засоби дозволяють робити це зі зручністю, дуже швидко. Наливна ванна або акриловий шар готової форми подовжує термін служби старої конструкції надовго.

Вас цікавить реставрація ванн хмельницкий? Скористайтеся пропозицією підприємства Реставратор.

Способи реставрації

Є два способи відремонтувати стару ванну:

  • Акриловий вкладиш, який відливають спеціально за формою старої конструкції.

  • Заливка поверхні ванни спеціальною сумішшю (рідкий акрил), яка герметично заповнює тріщини, висихає на поверхні гладким приємним покриттям.

Обидва способи безпечні і надійні. Термін служби таких покриттів – три роки. Це допомагає господарям швидко вирішити проблему, якщо люди не готові до термінової покупки нової ванни.