Напевно більшості читачам знайома ситуація, коли наближається важлива подія, і хочеться провести його достойно, щоб воно запам'яталося всім гостям.  Але як це зробити? Або інший варіант - керівник вашої компанії спантеличив вас організацією найбільшого в році корпоративу.  Куди податися в пошуках якісного обслуговування?

Зараз можна не піклуватися про все це. Для організації заходів будь-якого рівня і масштабу існують спеціальні кейтерингові компанії. У їх компетенції організувати стіл, забезпечити сервування й обслуговування, а також порядок після заходу. Головна особливість і перевага кейтерингу - це його мобільність. Тобто ви отримуєте високоякісне ресторанне обслуговування в будь-якому місці, де проводите захід. Це може бути приміщення вашого офісу, пляж на березі місцевої затоки, орендований заміський котедж або того крутіше - старовинний купецький особняк. Як то кажуть - будь-який каприз за ваші гроші.

Ця сфера настільки популярна, що забезпечує проведення заходів будь-якого рівня і масштабу та орієнтується на будь-яку публіку. Організовуються випускні вечори, презентації, весілля, дні народження, пікніки, дитячі свята, семінари, корпоративи й фуршети на свіжому повітрі та багато інших заходів. Компаній для замовлення кейтерингу існує досить давно.  При виборі радимо звертати увагу на досвід і відгуки інших клієнтів

Вартість послуг завжди індивідуальна - вона буде відповідати вашим запитам і бюджету. Служба виїзного обслуговування Vip Catering була створена в 2007 році, зараз це компанія з бездоганною репутацією, відома широкому колу клієнтів. Послуги які можна замовити тут - основний вид діяльності компанії. Клієнти насамперед відзначають неймовірний сервіс і креативність шеф-кухаря. Велике значення надається і зовнішньому оформленню - тут дбають навіть про те, щоб форма офіціантів відповідала стилю проведеного заходу.

Помилки при організації кейтерингу:

  • Відсутність сервісу. Приготувати смачні страви та напої - тільки половина справи.  Не менш важливо все це красиво і якісно оформити й подати. Професійні офіціанти забезпечують успіх нітрохи не менше, ніж кухарі найвищого рівня.
  • Зайва економність. Чи варто говорити про те, що економія зазвичай обходиться дорого.  Заощадивши на продуктах, ви надасте страви низької якості.  Економія на сервування або обслуговуванні взагалі може занапастити весь захід.

Тепер ви знаєте все про кейтеринг - що це таке, як його організувати, як уникнути помилок і поставити справу на хороший рівень.