На початку жовтня в Полтаві пройшла акція «Поради досвідчених мам» за підтримки магазину дитячого одягу http://onza.ua/ua/cdlya-novorozhdennyh/. В акції взяли участь 53 мами дітей різного віку. Жінкам необхідно було дати 1-2 рекомендації майбутнім мамам з приводу дитячого гардеробу. Кожна матуся на прикладі своїх власних помилок дала дуже слушні поради, які ми зібрали воєдино і вивели найбільш типові.

Діти зростають швидко, не варто скуповувати весь одяг для новонароджених малюків.

Не купуйте весь одяг, що сподобався одного розміру, дитина виросте з нього протягом місяця. Якщо Вам сподобалися красиві дитячі речі і хочеться все купити - попросіть продавця відібрати різні розміри: один 56 розміру другий 62 розміру, і так далі.

Простота і практичність.

Якщо в Вашій родині найближчим часом з'явиться первісток - Ви скоро зрозумієте, як важливо мати одяг, який легко і швидко знімається і одягається. Діти дуже не люблять переодягатися, тому важливо звести до мінімуму цей процес. Модні сорочки - це дуже красиво, але уявіть собі, як можна застебнути десяток гудзичків на плачучій дитині. Або надіти грубі завужені джинси, потім ще встигнути затягнути пояс. І так, говоримо моді НІ, комфорту ТАК!

Важливі деталі.

Застібки-блискавки без захисту можуть «кусатися». Шукайте одяг, в якій на блискавці є додатковий шар тканини, яка захищає шкіру малюка. Кнопки, які часто розстібаються, можуть перестати працювати, тому, по-перше, з самого початку перевірте працездатність цих елементів, а по-друге, у Вашому арсеналі так само повинна бути альтернатива кнопкам. Наприклад, якщо Ви купили чоловічка з кнопками між ніжок - візьміть так само чоловічка на блискавці.

Ні в якому разі не купуйте костюмчики з кнопками на спині, навіть якщо вони здаються непомітними - згадайте досвід Принцеси на горошині, Ваша дитина теж обов'язково відчує застібки. Одягайте на дитину в перший місяць життя одяг з антіцарапками. У малюків дуже гострі нігтики, крім того, вони ще не володіють своїм тілом. Тому, відчувши руку на своєму обличчі, малюк не зрозуміє, що це його рука і не зможе її забрати. В результаті нігтики можуть подряпати дитини.

Догляд за одягом не повинен займати багато часу.

Немовлята змінюють гардероб кілька разів на день, тому одяг повинен відповідати таким високим вимогам. Ми часто схильні ігнорувати маленькі етикетки на зворотному боці одягу. Але вони несуть важливу інформацію, там вказано не тільки склад тканини і розмір моделі, але і правила догляду за одягом. Ви будете здивовані, але 11% опитаних згадали про цю проблему, як про ту, з якої вони особисто стикалися: існує одяг, який призначений тільки для ручного прання, або тільки для сухої чистки. Але у Вас буде дуже мало часу на прання. Діти активно вивчають світ, тому швидко забруднюються. Вибирайте одяг, не вибагливий до догляду.

І так, в резюме підсумуємо, що дитячий одяг для новонароджених повинен бути простим, безпечним і зручним. Ви можете вибрати різні фасони, які відповідають Вашим побажанням, але завжди враховуйте практичність.