Для того, щоб забезпечити собі і своїм близьким відчуття безпеки, все частіше ми зважуємося на встановлення відеоспостереження будинку. Існує багато способів захисту від злому або іншими чинниками, що становлять загрозу для нашого будинку. Дуже ефективний спосіб  перед  злодіями, це моніторинг будинку та його території, за допомогою Івано-Франківськ веб камери онлайн. Моніторинг може запобігти вандалізму, і стати корисним доказом для поліції.

Завдяки високій якості запису і стисненню H-264, ми в стані впродовж тривалого часу архівувати запис, записаний на відеокамеру. Можливий перегляд відеоспостереження будинку в багатьох місцях, починаючи з будь-якого комп'ютера ,телефону або планшета (після встановлення відповідної програми). Перебуваючи на роботі чи їдучи у відпустку, ви можете перевірити, що відбувається в даний момент в будинку або його околицях. Важливо ретельно продумати, в якому місці повинні розташовуватися камери. Діапазон спостереження зовні будівлі, повинен  включати в себе всі входи і вікна. Якість камер повинна бути підібрана так, щоб дозволили діагностувати  можливого порушника.

Відеоспостереження усередині будівлі, повинно включати в себе основні приміщення будинку. Ми пропонуємо монтаж камери у місцях, де знаходяться входи в будівлю, а також скрізь там, де ви зберігаєте цінні речі. Найчастіше камери встановлюються в гаражі, вітальні і в кімнаті з маленькою дитиною, або в спальні.

Моніторинг  магазину чи компанії

Веж - камери в даний час є невід'ємною частиною компанії, зокрема, в поєднанні з реєстрацією зображення і наглядом через інтернет, є незамінними інструмент ведення та захисту бізнесу. Камери в залежності від місця установки мають різні завдання, забезпечують відчуття безпеки, контролюють недобросовісних співробітників і клієнтів, захищають ваше майно. Встановлені камери мають дуже велике значення профілактики в галузі безпеки та контролю, тому вартість системи виконання окупає себе дуже швидко.

Моніторинг школи

Моніторинг в школах повинен бути виготовлений так, щоб враховував кількість та розміри будівель на всій території школи. Моніторинг зовні будівлі, повинен  включати в себе всі входи і доступні вікна. Якість камери повинні бути підібрані таким чином, щоб зняте зображення дозволило виявити порушника.  Відеоспостереження усередині будівлі повинно включати в себе коридори, роздягальні, спортивні зали, ванні кімнати і туалети, в яких доходить до актів вандалізму та хуліганства.