Щоби обрати набір посуди, який прослужить довго та надійно і підійде для подачі тих страв, які ви готуєте частіше за все, радимо дізнатися більше про критерії вибору тарілок, їх види та варіації діаметрів.

Різноманітні столові набори тарілок: кількість, глибина, діаметр

  • Найбільш потрібна та універсальна посуда – тарілки для обіду, які зазвичай мають діаметр 25-30 сантиметрів. На таких блюдах зазвичай подаються другі страви, гарніри та основні страви.
  • тарілки для супу – зазвичай ці мисочки мають заглиблення, завдяки чому вони дуже зручні для подачі рідких перших страв, крем-супів і навіть пасти. Діаметр таких тарілок складає зазвичай 25-30 сантиметрів, як і стандартних блюд. А от об’єм та глибина коливається від 250 до 300 мл;
  • десертні тарілки – ці блюдця є меншими, аніж стандартні варіанти, й призначені для подачі солодощів, десертів, фруктів та фруктових салатів. Діаметр блюдець – 18-20 сантиметрів;
  • тарілки для закусок – діаметр цього посуду складає 18-21 сантиметр. Ці тарілки призначені для подачі холодних закусок;
  • салатниці – мисочки з заглибленням, які можуть мати абсолютно різний діаметр. Адже існують порційні салатниці й тарелі, на яких подається одразу велика порція для кількох людей. Порційний посуд має діаметр приблизно 6-12 сантиметрів, а салатниці для всього столу створюють в діаметрі 19-27 сантиметрів.

Тарілки Люмінарк: якісний та оптимальний вибір для дому

Інтернет-магазин посуду для дому та ресторану «Пан Баняк» радить звернути увагу на сервізи та столові набори тарілок відомого бренду luminarc. Обираючи будь-який посуд цієї марки, ви можете бути в певнені в якості та надійності.

Відомі бренди столового посуду пропонують не лише стандартний набір тарілок, але й спеціальний посуд для риби, чаші для бульйону, тарілки для пиріжків та багато інших блюд для подачі страв. Переглянути асортимент марки luminarc та інших світових виробників і замовити столовий сервіз за доступною ціною ви можете на сайті pan-banyak.com.ua.