Обручка для заручинНайбагатші люди планети, це представниці королівських сімей, та ті, хто збирається увійти в коло такої сім'ї. Голлівудські знаменитості з приводу своїх заручин часто отримують в дар цінні прикраси: великі діаманти, смарагди та сапфіри. У цьому випадку уважний наречений купує особливо примітні камені, навіть за кордоном, вибирає для виготовлення прикрас найкращих ювелірів бренда Злато. Іноді наречений сам може взяти участь у створенні подібного подарунка. Представляємо вам декілька обручок, які особливо прославилися в історії.

Королева Єлизавета II

Майбутня королева Великобританії, яка вийшла заміж за лейтенанта Пилипа Маунтбаттена, отримала свою обручку у спадок, будучи ще принцесою. Пилип запозичив декілька діамантів, найбільший з яких важив три карата, а п'ять були трохи менші, з тіари своєї матері датської та грецької принцеси Аліси. Ескіз обручки розробив сам майбутній герцог, а виконання проекту доручив ювелірам Garrard. За словами очевидців, спочатку подарована платинова обручка виявилася великою для юної принцеси і спадала з пальця, поки майстрам не було доручено підігнати її під необхідний розмір. У британської королеви ця прикраса далеко не найбільша, але вона розлучається з нею вкрай рідко, і якщо вона з'являється без рукавичок, обручку можна побачити на її руці.

Грейс Келли

Князь Монако Реньє Третій, збираючись зробити пропозицію Грейс Келлі, не відразу зробив остаточний вибір прикраси. Спочатку він подарував своїй дружині перстень ТМ Cartier з рубінів та діамантів, але коли він побачив, які прикраси носять зірки Голлівуду, ця прикраса здалася йому недостатньо масивною. Тому він вручив своїй дружині набагато більшу обручку, виконану з білого золота з 10,5-каратним діамантом смарагдовою ограновування. За сучасними оцінками ця обручка варта 4,3 мільйона доларів.

Елізабет Тейлор

Ця обручка по своїй суті не є для заручин, але вона одна з найвідоміших на всій землі. Подарував її знаменитій актрисі чоловік Річард Бертон, яку купив на аукціоні за 300 тисяч доларів. В обручку входить великий 33,19-каратний діамант, який став емблемою взаємин Елізабет з Річардом – актриса практично не розлучалася з ним навіть на зйомках, що можна побачити в багатьох телефільмах, в яких вона знімалася. Коли актриса померла, цю обручку було перейменовано в «Діамант Елізабет Тейлор» та у 2012 році продано за 8,8 мільйона доларів.

Наталі Вуд

В 1957 році Роберт Вагнер запропонував Наталі стати його дружиною. Пропозиція супроводжувалася незвичайним способом вручення обручки – наречена знайшла її у своєму келиху з шампанським під час вечері в ресторані Лос-Анджелеса. Сама обручка також була незвичайного виду: велика прісноводна перлина та кілька невеликих діамантів.