Якщо ви вибираєте матрац, повністю відповідний вашим потребам, ви забезпечуєте собі безпечний, здоровий та комфортний сон. Ліжко з правильно підібраним матрацом бренда МебельОК, виготовленим із сучасних компонентів, таких як високо еластична та поліуретанова піна, дозволить вам незрівнянно кращі умови сну, ніж класичний диван. Придбавши ортопедичні матраци, Ви можете мати повну впевненість, що у вас є правильна опора під час сну.

Сон в зручній постелі

Під час сну організм відновлюється, м'язи розслабляються, розум відпочиває. Виберіть для себе таку модель матрацу, яка забезпечить вам гарне самопочуття щоранку та здоровий хребет на довгі роки. Матрац повинен бути адаптований до зросту та ваги тіла, ви не можете вибрати матрац занадто жорсткий або занадто м'який, а ідеальний продукт дасть приємні відчуття та відмінно адаптується до кривизни вашого хребта. Обрана модель повинна бути, принаймні, на 20 см довша, ніж людина, яка буде на ньому спати. Для важкої людини повинен бути жорсткіше матрац, а більш м'який для легкої особи.

Виберіть ідеальну модель

Якщо ви любите крутитися під час сну, подумайте про матрац з активними змінами. Це буде так званий термопластичний матрац, він дуже зручний та комфортний, реагує на тепло і тиск тіла, для якого ідеально збігається. До нього можна підібрати також подушку. Люди з алергією можуть більше піклуватися про свою шкіру та дихальні шляхи, якщо куплять матрац з урахуванням їх конкретних потреб, наприклад, кокосовий матрац.

Якщо ви не хочете розлучатися зі своїм улюбленим диваном, а мрієте про те, щоб добре висипатися, вибирайте поверхневий матрац. Це відмінне та практичне рішення, яке дозволить швидко і легко підвищити рівень вашого ліжка. Матрац наноситься просто на поверхню дивана або інший предмет меблів і готово, можна спати до самого ранку!

Хороший матрац - це який?

Вибір матраців дуже широкий. Наш магазин пропонує клієнтам широкий вибір матраців.

Пружинні (бонель). Багато людей зацікавлені ними, враховуючи доступну ціну. Це головна перевага таких матраців. Що стосується недоліків, то такі матраци трохи еластичні, через це вони можуть бути незручними.

Латексні. Це хороший матрац, тому що добре підтримує хребет і тим самим забезпечує комфортний сон. Латексний матрац забезпечує хорошу вентиляцію та має протигрибкові властивості, тому рекомендується алергікам.

Матрац, який запам'ятовує форму тіла. Такі матраци щільно прилягають до тіла користувача, а це забезпечує здоровий сон. Недоліком матраців можна вважати їх високу ціну.