Вода – джерело життя! Чиста, прозора, як сльоза, що містить всі необхідні мікроелементи вода здатна поліпшити самопочуття людини, позитивно вплинувши на якість його життя. Однак джерел прісної води стає все менше, до того ж озера і водосховища часто піддаються промисловим забрудненням. Вода, що надходить з таких джерел, малопридатна для пиття, а часом представляє пряму загрозу для здоров'я людей. Не рятують ситуацію навіть фільтри на станціях водоочищення, адже поки очищена таким чином вода потрапить до споживача, вона пройде чималий шлях по старих іржавих трубах. Підсумок – наявність небезпечних домішок і запаху хлору у воді з-під крану пити не можна. Тому багато людей віддають перевагу бутильованій воді, яку вони купують в магазинах або замовляють у спеціалізованих компаніях.

Похід по магазинах або чиста бутильована вода київ з доставкою додому? Торговий дім Слобода займається виробництвом і доставкою якісної питної води в будинки і офіси. Між тим чимало магазинів пропонують своїм покупцям бутильовану воду. Якому варіанту віддати перевагу, щоб зберегти своє здоров'я, зберегти час і бюджет?

Якість води. У магазинах вам навряд чи нададуть сертифікати на продукцію. Часом їх може зовсім не бути. Сумнівне походження води, яку неможливо перевірити. У компанії Слобода вода, що добувається з артезіанських свердловин, проходить багатоступеневу очистку за допомогою системи фільтрів. Технологія зворотнього осмосу видаляє з неї дрібні суспензії. Мінералізована, має приємний запах, чиста питна вода відповідає гігієнічним нормам, що підтверджують сертифікати на сайті компанії.

Корисні властивості. Часто в магазинах, під виглядом збагаченого мінеральними солями, продають звичайну воду. У компанії Слободапроводять йодування води, наділяючи її корисними для організму людини властивостями.

Питання транспортування. Тягти на собі бутлі з водою з магазину – не надто приваблива перспектива, особливо в кінці робочого дня. А адже щодня людині потрібно до 3 літрів питної води. Щоб забезпечити всю сім'ю живлячою вологою, доведеться постійно курсувати між будинком і магазином – тяжко! В офісі потреба в чистій воді ще більше, а часу на похід по торговим точкам немає – встигнути б пообідати. Як бути? Найкращим виходом буде замовити доставку бутильованої води.