Відчути задоволення від їжі та відпочинку – просте бажання, але як же інколи не вистачає його реалізації у повсякденному буремному житті! Мережа закладів Файне Місто в м. Тернопіль знає, як опинитися на небі від задоволення – для цього варто завітати до нового ресторану. Чому відвідини є обов’язковими, а надто для спраглих за новими емоціями і враженнями? У нас на те є декілька причин.

NA NEBI: сімейний ресторан, в якому відчуваєш дійсно неземне задоволення. А Ви вже переконалися у цьому?

Новий заклад стрімко набрав висоту і визначається вона у кожній деталі: назві, розміщенні, якості обслуговування та неперевершеному меню. Небесне задоволення отримати просто – крокуєте до вул. О. Кульчицької 2-А, піднімаєтеся на шостий поверх, а там Вас гостинно і з посмішкою зустрінуть офіціанти. Отже, 5 причин для відвідин НА НЕБІ:

  1. Круте місце. Ресторан розташований на 6-му поверсі, тут же відкривається розкішна панорама на Тернопіль – перехопить подих і змусить зачаровано дивитися у вікно стовідсотково. Тут дійсно відчуваєш велич і красу висоти – небо і місто як на долоні.

  2. Цікавий дизайн. У гарному місці і їсти смачніше, а час минає непомітно. У закладі на Вас чекає не тільки смачна кухня, але і нова інтерпретація українського стилю – така модернова і сучасна, що дух захоплює.

  3. Гостинність, яку відчуваєш кожною клітинкою. У команді Файного працюють творчі та щирі люди, які обожнюють свою роботу. Це неможливо не помітити, сервіс дійсно професійний та привітний, разом із тим – ненав’язливий. Тут добре кожному: для дітей є ігрова кімната, для романтичного побачення столики на відкритій терасі, де можна усамітнитися, для нестримних та відкритих – контактний бар.

  4. Сучасна українська кухня. Який же ресторан без смачної їжі та напоїв? У цьому закладі ми втілили своє бачення української кухні, що має обриси сучасності, гастрономічної мультикультурності. Особливий акцент на стравах-гриль та вині – Вас приємно здивує колекція вишуканого алкоголю.

  5. Професійність та атмосфера, в які неможливо не закохатися. Сім’я ресторанів Файного Міста – це своєрідна візитівка Тернополя, ми вже досягли певних висот і не збираємося здавати позицій! Професіоналізм команди відточений до максимуму, атмосфера легкості та невимушеності вирує залою ресторану. Саме тому у закладі так добре, саме тому відчуваєш це «небесне задоволення» і хочеш повертатися сюди знову.

Страви-гриль і вино – ідеальний тандем для Вашого задоволення у ресторані сучасної української кухні NA NEBI

М’ясо, риба та овочі у руках майстерного кухаря та за допомогою професійного грилю здатні перетворитися у справжню кулінарну насолоду. Що як не келих вина ідеально пасує до такої вечері? Де поїсти неземної смакоти та насолодитися винами Старого і Нового Світу? Оригінальний ресторан Тернополя НА НЕБІ знає, як зачепити найпотаємніші струни Вашої душі та піднести до вищої сходинки гастрономічного задоволення.