Закарпаття - один з найчарівніших і загадкових куточків України. Зачаровує краса гір і таємничих карпатських лісів, студена вода гірських річок щороку приваблюють величезну кількість приїжджих. У Закарпатській області знаходиться безліч оздоровчих центрів, однак курорт в селі Поляна знайшов особливу популярність. Саме в цій місцевості розташовані джерела з унікальною гідрокарбонатної водою, яка виліковує більшість захворювань.

З давніх часів люди усвідомлювали цілющу силу води. Зараз користь водних процедур доведена вченими, тому їх можна порекомендувати кожній людині.

Всіх, хто приїхав в село Поляна (Закарпаття) відпочити, набратися сил і оздоровитися, запрошує до себе готельний комплекс «Софія» в Поляні (Закарпаття). Номерний фонд готелю представлений чотирма категоріями: однокімнатними номерами, напівлюкс, однокімнатними і двокімнатними люксами, а також люкси «плюс». Кожна кімната оформлена з урахуванням дизайнерських рішень і обставлена ​​сучасними якісними меблями. Тут завжди приємно перебувати завдяки затишній і по-домашньому теплій обстановці.

Готель має власний басейн. Навряд чи існують люди, які не чули про користь плавання. Воно незамінне при порушеннях в роботі опорно-рухового апарату, ефективно позбавляє від зайвих кілограмів і допомагає знайти струнку фігуру.

Готельний комплекс «Софія» пропонує насичену програму дозвілля, розваг і оздоровчих комплексів. З їх допомогою можна зберегти і примножити красу, омолодитися, надовго отримати заряд енергії та бадьорості, підвищити загальний тонус організму і позбутися від багатьох хвороб. Відпочинок в Поляні на Закарпатті залишить по собі лише найприємніші спогади.

У готелі не доведеться нудьгувати і тим, хто звик до активного способу життя. Спортсмени-любителі зможуть провести час за грою в настільний теніс, а більшість чоловіків будуть захоплені настільним футболом. Також є пневматичний тир, де всі бажаючі можуть повправлятися у влучності.

На базі готелю пропонується широкий вибір популярних СПА-процедур. Кожен може вибрати саме ті, які сподобалися саме йому. Традиційна турецька лазня «хамам» буде корисна людям, які не переносять високі температурні умови. Будь-яка з пропонованих процедур зробить позитивний ефект, зміцнить здоров'я, підвищить імунітет і дозволить не захворіти в осінньо-зимовий період вірусних інфекцій.