Спальня - місце, де ми закінчуємо і починаємо свій день. Це приміщення повинно бути продумано всебічно, щоб в ньому було максимально комфортно відпочивати. Звичайно інтер'єр, меблі, кольори стелі, підлоги, штор і навіть постільної білизни повинні поєднуватися і налаштовувати на максимальне розслаблення. Саме про правильний вибір текстилю для сну піде зараз мова.

Ще 25 років тому забарвлення постільної білизни не відрізнялося різноманітністю, чого не скажеш про сучасну текстильну продукцію, наприклад на сторінці інтернет-магазину https://nevia.com.ua/ua/postelnoe-bele. Пастельні, яскраві і помітні, скомпоновані, прикрашені геометричними або абстрактними принтами - це далеко не всі варіанти постільних речей. Звичайно, очі розбігаються, і хочеться купити все, і неодмінно в улюблених кольорах. Але чи всі колірні рішення доречні для використання в спальні? Чи не принесуть вони шкоди для психіки і не занурять людини в стан постійної втоми і роздратованості?

Білосніжний

Білий є стандартним кольором для постільної білизни. Він здавна вважається найкращим варіантом для сну, так як є символом чистоти і спокою. З ним легко розслабитися і заснути, що особливо актуально для людей з розладами сну.

Чорний

Важко сказати, чи доречний цей колір в спальні. Він яскравий, глибокий і повний експресії, словом відпочити на ньому вдасться не кожному. Комфортний сон на чорній постільній білизні це справа індивідуальна і підбирати її варто тільки методом проб і помилок.

Червоний

Про користь червоного кольору говорять давно. Він здатний не тільки заспокоїти і наповнити людину зарядом позитиву, а й надати оздоровчий ефект у вигляді стабілізації серцевого ритму і артеріального тиску. Не варто забувати, що крім усього іншого цей колір пристрасті, а значить, парі на такому ліжку буде особливо комфортно.

Зелений

Свіжість, єднання з природою, розслаблення і повна відмова від зовнішніх проблем - це все забезпечено власникам постільної білизни соковитого зеленого відтінку.

Синій

Це забарвлення знак багатства, благородства і вишуканості. Воно допоможе пізнати повне розслаблення, як тіла, так і розуму, досягти відчуття душевної рівноваги. Синій колір покликаний знімати страхи і напруженість, бачити в створенній атмосфері безпеку. Як і червоний, синій впливає на здоров'я - знижує артеріальний тиск, очний тиск і нормалізує сон.

Жовтий

Яскравий, позитивний і світлий колір сонечка, він дарує позитив і буквально змушує посміхатися. Постільна білизна в жовтих тонах буде наповнювати свого володаря щоночі силою і бадьорістю, зміцнить нервову систему і допоможе подолати депресивний стан.