Кожна жінка любить відчувати себе красивою, і, одночасно, комфортно. Обидві ці речі забезпечують легінси нашого бренду – зручно, практично, красиво підкреслюють ноги і підходять для самих різних нарядів. Всі вони виготовлені з матеріалів високої якості з домішкою еластичних тканин, завдяки чому відповідає формі ніг. Легінси, які пропонує Панi Яновська, доступні в різних розмірах, щоб кожна жінка знайшла продукт, відповідний для себе.

Наші легінси - це, насамперед, величезна різноманітність, як розмірів, так і шрифтів або квітів. В наявності є жіночі класичні – довгі, а також довжиною ¾ або у формі облягаючими брюками. Вони можуть мати кишені або злегка розширені штанини. Завдяки цьому потраплять в інтернет на всіх жінок, які очікують зручності, великого вибору і ідеального зовнішнього вигляду у буквально будь-якому  наряді.

Штани для вагітних

Вагітність - це особливий час для кожної жінки, зростаючий животик є причиною для радості, але також вимагає особливої турботи і такого же одягу. Штани для вагітних на сайті    http://paniyanovska.ua/women/legginsy/ сконструйовані таким чином, щоб м'яко підтримувати живіт і не стискати його, крім того, зміцнює хребет, крім того, під навантаженням, забезпечуючи максимальний комфорт майбутньої мами.

Штани для вагітних виконані з високоякісного матеріалу, спеціальна суміш поліаміду і лайкри, без компресійної гуми, підвищений рівень дозволяють рости легінсам разом з пузиком. Додатковим атрибутом легінсів тільності є мікрофібра з ментолом, завдяки чому легінси весь час охолоджують ноги, приносячи їм полегшення і стимулюють кровообіг. Цей продукт доступний у двох розмірах і універсальному чорному кольорі.

Функціональні легінси

Сьогодні колготки і тонкі штани витісняються регулярно через легінси, які ідеально підкреслюють жіночі гідності та підготовлюють до стрункої фігури. Ще більшою популярністю користуються пропоновані нами функціональні легінси. Продукт поєднує в собі дуже високу якість матеріалу, використовуваного для його створення, практичність і комфорт, а також естетику. Крім того, легінси можуть виконувати функції, які ніколи не варто очікувати від такої частини гардеробу. Завдяки спеціально розробленому фасону легінси можуть працювати антицелюлитно, одночасно маскуючи помаранчеву оболонку і будь-які недоліки. Такі легінси  -це відмінне поєднання комфорту і відмінного зовнішнього вигляду з відмінним настроєм, що випливають з роботи над целюлітом, здійснюваної без будь-яких зусиль, тільки завдяки легінсам.