Сенсорний екран — одно з найкорисніших винаходів людства. Цей зручний дисплей швидко замінив кнопковий інтерфейс. Він використовується для створення багатьох сучасних електронних пристроїв : від мобільних телефонів, до великої побутової техніки і транспортних засобів.

Сенсорне скло

Сучасне сенсорне скло уявляє собою надійний і міцний елемент в електронних пристроях. Воно ефективне і має безліч переваг. Сенсорний інтерфейс дозволяє об'єднати пристрій виведення на екран і пристрій ручного введення. Такі дисплеї мають і мінус, під яким зазвичай розуміють крихкість. Проте, з кожним роком виробники модернізують і удосконалюють сенсори, роблячи їх стійкішими до механічних ушкоджень і інших негативних дій. Найближчим часом, користувачів таких дисплеїв чекають інновації, наприклад гнучка матриця або нові види захисних покриттів.

Принцип роботи сенсорного дисплея

Працює стандартний сенсор просто: на скляну і пластикову панель сіткою наносять резистивний матеріал, який грає ключову роль при натисненні пальцями. Кути екрану містять спеціальні електроди, що подають напругу, а по краях знаходяться датчики, які визначають точку торкання. Ємнісні сенсорні екраниотримали найбільше поширення. Цей вид витіснив резистивний і міцно закріпився на ринку. Він краще реагує на дотик і є більш надійнішим.

Ємнісний екран має проекційний різновид, на відміну від попередніх розглянутих варіантів, цей дисплей визначає відразу декілька натиснень. Такі панелі і домінують на сьогодні серед мобільних пристроїв. Окрім цього, існують інфрачервоні сенсорні панелі, які дають можливість прибрати проміжний шар на матриці. Це покращує зображення і робить картинку яскравішою. Користуватися таким екраном можна навіть в рукавичках. Незважаючи на це, ємнісні варіанти залишаються домінантними на ринку, завдяки відносній доступності і універсальності, у відмінності від інших типів сенсорів

Переваги купівлі сенсорної панелі

Компанія touch.ua пропонує своїм клієнтам віигідні ціни на сенсорні панелі

для будь-якого користування. У нашому каталозі є усі види функціональних сенсорних пристроїв:

  • AccuTouch (5-провідний резистивний),
  • SecureTouch (поверхнево-акустична хвиля),
  • ThruTouch (проекційно-ємнісний) 6 мм,
  • ThruTouch new (проекційно-ємнісний) 3 мм,
  • IntelliTouch (поверхнево-акустична хвиля),
  • CarrollTouch (інфрачервоний).

Сенсорний екран відрізняється довговічністю і уніфікованим інтерфейсом. Такий пристрій чудово підходить для вендинговой мережі. Малі габарити дають сильну перевагу для використання в комерційних цілях, наприклад в терміналах. Серед варіантів для введення, користувач може вибрати необхідний виходячи зі своїх вимог.

Більше інформації на сайті: https://touch.ua/uk.