Мало хто знає, як часто потрібно відвідувати офтальмолога, щоб тримати під контролем стан свого зору і здоров'я очей. Своєчасна зміна контактних лінз або покупка нових окулярів повинна супроводжуватися візитом до окуліста (офтальмолога). В жодному разі не можна купувати окуляри без рецепта на вуличних розкладках і в переходах. Ці та інші дрібниці часто впливають на те, в якому стані знаходяться наші очі. Наш зір, більшою мірою, знаходиться в наших руках. При будь-яких проблемах офтальмологічна клініка Львів прийде на допомогу.

Відкладання візиту до офтальмолога може дорого обійтися, якщо вчасно не звернутися за допомогою в певних ситуаціях: наприклад, при наявності симптомів запалення очей і симптомів інфекції очей. Це може загрожувати погіршенням зору і розвитком різних інфекцій. Експерти склали список причин звернутися до окуліста. Якщо в цьому списку виявиться щось, з чим ви стикалися або що може стосуватися вас, тоді точно варто запланувати візит до офтальмолога найближчим часом.

Людина не відвідувала офтальмолога і не перевіряла зір протягом більш ніж 1 року.

Заведіть собі правило - відвідувати офтальмолога, як мінімум, раз на рік. Лікарі вважають, що цього цілком достатньо. Така частота відвідування дозволить лікарю вчасно помітити симптоми будь-яких проблем очей, симптоми запалення очей і т.д. Перевіряти зір потрібно також не рідше одного разу на рік.

Однією з причин частих головних болів може бути якась проблема з очима. Наприклад, головні болі можуть бути наслідком того, що у людини погіршується зір або потрібно правильно підібрати окуляри або контактні лінзи.

Якщо відчувається якесь помутніння в очах останнім часом, це може бути сигналом того, що просто необхідно нанести візит до офтальмолога. Тому що, швидше за все, ваш зір вимагає корекції - в залежності від того, чим викликане помутніння в очах.

У людини часто сльозяться очі. В такому випадку варто звернутися до лікаря і з'ясувати причину цього. Можливо, той факт, що очі сльозяться, означає не тільки проблеми із зором, але і якісь інші проблеми - наприклад, алергія або запальні процеси в організмі. В першу чергу, офтальмолога потрібно буде виключити ймовірність, що це можуть бути симптоми інфекції очей.

Часто біль в очах з'являється разом з сухістю в очах. Іноді біль може бути викликана надмірною роботою за комп'ютером. Також біль в очах може бути викликана очними інфекціями, як, наприклад, очними кліщами.