Підбір оптимальної дози добрив для агрокультур - дуже складне завдання агрохімії. Практично кожен, хто займається розведенням сільськогосподарських рослин вносить добрива. Є різні види добрив: мінеральні, органічні, складні, спеціальні, прості – все залежить від цінової політики агрокомпанії, і компетенції агронома. Визначити потрібні норми ключових елементів для живлення сільськогосподарських культур практично неможливо, так як на це впливає занадто багато факторів. У статті ми допоможемо Вам розібратися.

Дуже велику популярність набирає органо-мінеральне добриво «Добродій». Цей препарат розроблений українськими вченими, які знають толк в агросфері. Саме «Добродій» здатний вирішити ряд економічних чинників для розвитку майбутнього врожаю. Купивши цей препарат Ви вигідно інвестуєте свої гроші в безтурботне майбутнє. Детальніше про "Добродій" дізнайтесь тут.

Випробування показали, що дане органо-мінеральне добриво збільшує у культурних рослин стійкість до стресів і хвороб. Головні елементи препарату стимулюють кореневу систему агрокультури, що сприяє повному засвоєнню корисних компонентів з грунту. Також збільшується врожайність на 20-30%. Приріст залежить від правильного використання «Добродія», типів грунтів, погодних умов. Саме з цим препаратом Ви заощадите гроші на захисні речовини та інші подібні добрива. Більш докладно про склад «Добродія» можна дізнатися тут.

Даний препарат можна застосовувати як для протруювання насіння, так і для позакореневого обробці. Органічні компоненти, що входять до складу добрива, складають біоактивні об'єднання, які відомі як природні стимулятори росту. Ці речовини сприяють накопиченню тривалих запасів всіх потрібних елементів для харчування, а саме амінокислоти і вуглеводи.

Фішкою «Добродія» є відсутність у складі фосфору. Це пов'язано з висновками вчених, що якщо вносити азот і калій, а також і фосфор, активність і ефективність перших двох елементів зводиться до мінімуму. Висновок - ці компоненти повинні вноситися окремо. «Добродій» має в собі мікроелементи, що знаходяться в хелатній формі, які необхідні для метаболізму сільськогосподарських рослин. Зверніть увагу, форма цих компонентів екологічно безпечна. Стимулятор росту, який гарантує фітогормональної активність агрокультури, сприяє кращому синтезу РНК і білків. Саме тому варто купити «Добродій» за цим посиланням.