Металочерепиця міцно увійшла в наше життя. Саме цей варіант все більша кількість людей обирає для покриття даху. Переваг у нього багато, і однією з головних вважається великий термін експлуатації та надійність. Але щоб ці плюси дійсно працювали, металочерепиця Рівне повинна бути викладена правильно. А яка технологія укладання металочерепиці на дах? Які можуть виникнути труднощі на шляху реалізації цієї задачі?

Скільки треба матеріалу, та як його вибрати?

Укладання металочерепиці своїми руками – це цілком реальне завдання. Але перш ніж до нього приступити, слід придбати сам матеріал, причому в потрібній кількості. Для того, щоб визначити скільки листів металочерепиці вам потрібно, слід зробити наступне:

· Розрахувати площу покрівлі. Якщо дах двосхилий, то зробити це буде нескладно. Труднощі з розрахунками виникнуть при більш складній конфігурації покрівлі. Для ламаного, або іншого варіанту, слід вирахувати площу кожного ската окремо.

· Після цього, можна визначитися з потрібною кількістю самої металочерепиці. Але і тут можуть виникнути труднощі. По-перше, укладання матеріалу на покрівлю проводиться з нахлестом. По-друге, слід обов'язково стежити за правильністю малюнка.

· До розрахункової кількості металочерепиці слід обов'язково додати 10-15 відсотків. Укласти матеріал без обрізків, особливо на покрівлю зі складною конфігурацією, у вас ніяк не вийде.