Активний розвиток інформаційних технологій, в тому числі телекомунікаційних, забезпечило виникнення і повсюдне поширення систем електронної комерції. Такі системи дуже успішно працюють в мережі інтернет і стали серйозними конкурентами традиційних форм бізнесу. Під електронною комерцією мається на увазі діяльність, націлена на отримання прибутку, яка реалізується з використання IT-технологій.

Збільшення продажів в мережі інтернет сприяє появі нових інтернет магазинів, що продають сторінок в соціальних мережах, заявили про себе і електронні торгові майданчики. Прикладом тому є торгова площадка Avto.Pro, яка вже є визнаним лідером у сфері електронної комерції запчастин.

Як розвивався ресурс

Торговий майданчик https://avtopro.ua з'явилася в результаті успішної співпраці продавців і програмістів, які разом створили якісний електронний каталог. Електронний каталог в онлайн продажах є ефективним інструментом, що дозволяє покупцям порівнювати товари, ціни і робити вибір.

Особливість ринку автозапчастин в його обсягах і заплутаності.

Покупець, при величезному виборі товарів цього сегменту, не завжди може купити те, що йому потрібно. Проблема тут полягає в подачі інформації. Тобто, споживача цікавить не тільки ціна і якість товару, а й ступінь сумісності деталі з його автомобілем. Таку інформацію підтримувати в рамках інтернет-магазину досить складно і дорого.

Вихід - участь магазину в електронному каталозі, де є найбільш докладна інформація про деталі, продавців і виробників.

Avto.Pro - продавцям автозапчастин

Сьогодні місією ресурсу є організувати допомогу всім учасникам ринку автозапчастин, супутнім видам бізнесу, об'єднавши їх на одній платформі. Комунікація і взаєморозуміння допоможе всім учасникам перетворитися з реальних конкурентів в колег.

Учасникам платформи Avto.Pro буде відкритий доступ до інформації та сервісу. Крім того, вони зможуть оптимізувати свої ресурси.

Торгові майданчики або маркетплейси

Сьогодні існує можливість купувати товари за вигідними цінами. Цьому сприяють електронні торгові майданчики, які ще називають маркетплейсамі. Такий варіант торгівлі відомий поки не всім, і, тим не менш, торгові майданчики активно розвиваються в усьому світі, і в майбутньому ця тенденція буде тільки зростати.

Основна перевага торговельного майданчика в тому, що вона забезпечує продавцям покупців. Покупці самі йдуть на торговельні майданчики тому, що їх приваблює:

  • Великий асортимент товарів;
  • Низька ціна;
  • Безпека.

Сучасна тенденція полягає в тому, що людям вже не подобається, коли їм щось нав'язують, вони вважають за краще самі робити вибір, порівнювати пропозиції, виробників і ціни. На торгових майданчиках, де є точний опис товарів покупцям зручно вибирати і замовляти товари.