Мабуть, лише мешканцям нашого міста зрозуміло, що в Полтаві їдять не самі галушки. У нас є сотні інших страв, які ми вміємо й любимо готувати та їсти, бо ж українська кухня багата та різноманітна. Поза тим, ми цікавимося й кухнями інших народів. Італійська, японська, мексиканська — все це дуже цікаво спробувати. Де шукати в Полтаві смачні місця? Куди піти та як обрати ресторан чи кафе в нашому місті?

Зрозуміло, що просто сходити в нову кафешку приємно, однак, наближаються новорічні свята, на носі день студента, а це значить, що у планах багато вечірок. Тому, мова піде й про те, як знайти оптимальне місце не лише для звичайної вечері, а й, скажімо, для корпоративу.

Зручно шукати кафе та ресторани Полтави на Tomato.ua

Отже, у нас є умовне завдання. Обрати ресторан для вечірки з колегами. Нехай, з приводу Нового року. Тож починаючи шукати місце для святкування, ви підете в гугл чи будете гортати профілі закладів у соцмережах. Інформації нині аж занадто багато. Як її систематизувати? Чи можливо знайти все про ресторани та кафе Полтави в одному місці? Так, на Tomato.ua.

Tomato.ua — це всеукраїнський каталог закладів, там можна знайти й Полтаву. Далі користуватися сервісом легко та приємно. Оберіть фільтр: італійська кухня, і побачите лише піцерії та ресторани з італійською кухнею в Полтаві. Чи, може, ви хочете ще й заспівати в караоке під час вашої вечірки? Оберіть і цю послугу, тоді сервіс покаже вам уже кафе з італійською кухнею, де можна заспівати караоке.

Окрема бенкетна зала, дитяча кімната, жива музика? За всіма цими ознаками можна здійснити пошук на Tomato.ua. Ба більше, якщо ви завантажите безкоштовний додаток Tomato.ua на свій смартфон, то зможете побачити, які кав’ярні та паби є поруч з вами або вашим офісом.

 

Тепер ресторан, який вам потрібен, знаходиться на відстані лише кількох кліків. Користуйтеся Томато  — майте щодня смачне свято!