Команда «Галерея басейнів» - це не тільки дизайн і конструкція, але і комплексний сервіс басейнів - гарантія і післягарантійне обслуговування.

Наші послуги охоплюють всі доступні продукти, а доступ до справжніх запасних частин змушує нас виконувати наші замовлення швидко і, як ви очікуєте. При правильній підтримці й кваліфікованому персоналі ми можемо допомогти нашим клієнтам в будь-якій ситуації.

У нас є широкий спектр заходів.

Комплексний ремонт басейнів можливий завдяки великим знанням наших співробітників, які є основою розробкою командою «Галерея басейнів». Завдяки постійному вдосконаленню інженерного персоналу, участі в курсах та тренінгах, організованих виробниками обладнання, і доступу до кращих рішень, ми можемо ефективно працювати i дуже швидко та якістно виконувати замовлення.

Ми у вашому розпорядженні, якщо ви не можете впоратися з проблемою, є сервісне обслуговування обладнання бассейну https://pools.gallery/uk-ua/poslugi/obslugovuvannya-basejn%D1%96v.

Ми ремонтуємо:

системи опалення (насоси та теплообмінники, електричні миттєві нагрівачі, сонячні батареї)

автоматичні системи водопідготовки,

обкладинки й жалюзі,

системи очищення,

аксесуари.

Ми пропонуємо не тільки ремонт басейнів, а й комплексні послуги для всіх власників саун, ванн, аксесуарів, покрівлі та всіх інших рішень, доступних в нашій пропозиції.

Ми пропонуємо вам доступ до оригінальних запасних частин, а також до чистячих засобів або дезинфікуєючих засобів. Наша мета - надати можливість усім клієнтам можливість використовувати басейн і підготувати їх для використання в сезон.

Наші співробітники також можуть допомогти вам з вашими питаннями й проблемами - просто зв'яжіться з нами, і ми відповімо на ваші запитання про вашу роботу і допоможуть вирішити ваші проблеми.

Обслуговування нашого басейну поширюється на клієнтів з усієї Украіни - ми допоможемо вам незалежно від того, де ви знаходитесь.

послуги:

ремонт,

обслуговування,

поточний ремонт.

Ми добре знаємо, як важко зараз знайти фахівця, який буде впевнено і відповідально піклуватися про ваше місці відпочинку, зі знанням теоретичних аспектів цієї незвичайної індустрії й глибоких практичних знань і, зокрема, усвідомленням ризиків, пов'язаних з хімічною очисткою води та небезпекою. в результаті електропостачання електрообладнання. Для нас ваша безпека є пріоритетом. Ми переконані, що, вирішивши тісніше співпрацювати з «Галерея басейнів», ви приєднаєтеся до наших задоволених клієнтів.