бті київ

Якщо раніше ви вже мали справу з процедурою оформлення різних угод, то обов'язково доводилося звертатися в бті київ https://a-bti.com/ua. Сфера діяльності даної організації - здійснення обстеження техстану об'єкта нерухомості, а також видача техпаспортів. Раніше БТІ займалося видачею кадастрових документів. На сьогоднішній день ця функція не підпадає під сферу діяльності бюро.

Що таке БТІ?

Розшифровується БТІ - як бюро технічної інвентаризації. Це державна організація, яка пройшла обов'язкову акредитацію. У базу даних бюро включається інформація про:

· місцезнаходження приміщення

· його ціна

· техстан.

Крім того, БТІ збирає всі дані на квартири, котеджі, будинки, земельні наділи, і про те, які зміни з ними відбувалися. Раніше дана організація здійснювала реєстрацію права власності. На сьогоднішній день БТІ займається обліком та інвентаризацією нерухомості. Робота здійснюється відповідно до законів і правових актів. Крім того, кожен співробітник зобов'язаний дотримуватися посадового регламенту. Документи, яка видає дана організація мають юридичну силу і без них неможливо провести жодну важливу угоду.

Для чого потрібне?

БТІ - дуже важлива держорганізація. Величезне значення бюро має для власників об'єктів нерухомості. Особливо необхідно БТІ для обліку перепланувань і їх законності. Якщо будь-які зміни були проведені без погодження з організацією, то є ризик руйнування несучої стіни. А це може призвести до серйозних наслідків. БТІ видає техпаспорт, який гарантує, що ніяких ризиків перепланування не несе. Крім того, інформація, яку надає БТІ корисна при здійсненні операцій. Згідно техпаспорту, в даному документі відображаються всі необхідні відомості. Саме вони гарантують, що угода безпечна.

Довідки з БТІ свідчать, що нерухомий об'єкт не має обмежень і обтяжень. А також не був предметом судових розглядів. Саме тому можна спокійно купувати або здійснювати процедуру обміну. БТІ необхідно для ведення статистики та обліку. На основі цих даних місцева влада визначає, в яких районах слід робити забудову, що потрібно знести і реконструювати.

Велика частина діяльності БТІ регулюється самою організацією. Наприклад, установка цін на надання довідок по об'єктах. Територіальні підрозділи встановлюють її самостійно, також, як і терміни виготовлення.

Які послуги надає?

БТІ надає населенню послуги з оцінки інвентаризаційної вартості об'єкта, оформлення технічних паспортів, довідок та іншого. Якщо необхідно отримати паспорт технічний, то потрібно звертатися саме в БТІ і викликати техніка - він проведе оціночно-вимірювальні роботи.