Карпати – це одна з найвідоміших гірських систем у Східній Європі, що знаходиться в Західній Україні. Це дивовижний край, де туристів зустрічає природа у її первісному виді та дарує їм можливість насолодитися мальовничими видами гірських ландшафтів та буйних лісів, відчути у себе в легенях чисте повітря та напитися з кришталевих мінеральних джерел. Ще це місце, де панує самобутня культура, яку допомагають зрозуміти туристам гостинні мешканці. Той факт, що у цьому регіоні немає великої кількості промислових підприємств, робить відпочинок в Карпатах ідеальним варіантом для відпустки.

В Карпатах є всі умови для того, щоб зайнятися гірськолижними видами спорту, ходити у турпоходи, розвивати популярний сьогодні напрямок зеленого туризму. Багато людей їдуть туди для того, щоб покращити стан свого здоров’я, бо мінеральні джерела славляться не тільки красою та непривичним смаком води, а й її лікувальними властивостями.

Карпати взимку

Карпати здатні зустрічати гостей протягом усього року. Взимку там відкриваються великі можливості для тих, хто полюбляє активний відпочинок. Там багато місць, де можна спробувати себе в катанні на лижах та сноуборді. Можна знайти багато трас різної складності, починаючи від найпростіших для дітей, а закінчуючи найскладнішими для професійних спортсменів. Також є усі умови для фрірайду – катання там, де не прокладені траси. Тільки найсміливіші здатні оцінити спуски по незайманим сніговим схилам та трампліни для неймовірних стрибків.

Карпати влітку

Карпати влітку пропонують гарну альтернативу відпустці біля моря. Головною перевагою для цього стає можливість відпочити від шуму мегаполісів та побути трошки на самоті з природою. Літо в Карпатах – це не тільки поїздки на екскурсії до місцевих пам’яток культури, ще це велика кількість піших турів, катання на велосипедах, кінний спорт та сплави по гірським річкам. Для любителів більш традиційного відпочинку можна запропонувати купання в кришталевих озерах, професійне полювання, риболовлю – найширший спектр різноманітних розваг на лоні природи. А факт того, що ціни на відпочинок влітку у кілька разів менші роблять цю альтернативу ще привабливішою.

Не варто боятися, що ви не знайдете гарного місця для ночівлі. Зараз у Карпатах є багато туристичних комплексів, одним з котрих є це місце: http://ozerovita.com/uk/kottedzhi/. Там можна зняти цілі котеджи для сімейного відпочинку. Крім того, багато таких комплексів пропонують багато розваг для своїх постояльців ті інших послуг, як послуги гіда або водія. Не треба вагатися, треба побачити своїми власними очами, що Карпати – це одне з найкращих місць для справжнього відпочинку.