Історична довідка про Чорнобиль

Чорнобильська трагедія – це одна з наймаштабніших аварій в історії атомної енергетики. Трагедія сталася 26 квітня 1986 року. Але вже понад 15 років організований тур в Чорнобиль https://stayinkiev.com/Chernobyl-Tour, компанія відома першокласними гідами та унікальними фактами. Всього лише за 2 години після початку евакуації, було евакуйоване ціле місто Прип’ять, та територія, що прилягає до нього.

Через деякий час деякі люди повернулися до своїх домівок, але більшість з них, так ніколи і не повернулися до молодого улюбленого міста. Яке саме готувалося до святкування травневих свят, було заплановано відкриття луна парку, нового ресторану, дитячого майданчика. Але цього так і не сталося, а колесо огляду стало символом Чорнобиля. Про Прип’ять кажуть, що це місто, що має тіло, але душі в нього немає. Особливо популярні тури до Чорнобиля серед іноземців, спеціально для них працюють гіди перекладачі.

Скільки триває екскурсія в Чорнобиль

Перш за все туристична компанія займається організацією унікальних турів до Чорнобиля понад 15 років. Компанія пишається професійними гідами, які з радістю діляться цікавими та невідомими фактами про мертве місто. Також задачею супроводу є забезпечення повної безпеки на протязі всієї мандрівки. Від комфортного проїзду до Чорнобиля до відвідування екскурсійних майданчиків та повернення додому.

Основною небезпекою Чорнобиля є скупчення радіації, але гіди давно знають про це, і знають безпечні місця, тому виконувати кожен крок потрібно лише після схвалення гіда. Найбільш очікуваним місцем туру є зруйнований четвертий енергоблок Чорнобильської АЕС, фото зона розташована в 100 м від місця трагедії.

Екскурсія може бути, як одноденною, так і дводенним туром. В цілому вони не мають разючих відмінностей. Але дводенний тур надає більше часу на кожну локацію, до того ж ночівля в Прип’яті – це маса емоцій, адреналіну та спогад на все життя. Також для дводенного туру притаманне спілкування з місцевим населенням, яке й понині проживає у зоні відчуження і не бідкається на проблеми зі здоров’ям. Розміщення проводиться в комфортному готелі, також тур включає повний пансіон.

Туристам не потрібно хвилюватися, про небезпечність їжі в зоні відчуження, адже всі продукти харчування завозяться з міста Києва.