Більшість людей соромиться посміхатися через нерівні зуби. Це приносить скутість у спілкуванні та навіть серйозні комплекси не тільки у дітей, а навіть у дорослих. Розвиток сучасної стоматології дозволяє повністю вирішити цю проблему за допомогою зубних брекет систем http://lukashuk.com.ua/services/breket-sistem/. В деякій мірі брекети зараз входять до модних тенденцій, тому ніякої скутості у власника не виникатиме, якщо дати собі правильну установку та націлитися на довгоочікуваний результат.

Що таке брекети

Брекети – слово англійського походження англійського, що в перекладі означає замок, цей сучасний прилад використовується лікарями ортодонтами для видалення естетичних та функціональних проблем з зубами пацієнта. На кожен зуб надівається окремий замок-брекет, що з’єднуються один з одним дугами, пружинами, ціпками тощо, саме тому такий спосіб виправлення прикусу отримав назву брекет-система.

Види брекет систем

Брекет системи направлені на виправлення естетичних та функціональних проблем з прикусом у пацієнта. Вибір їх типу ґрунтується на фінансових можливостях пацієнта та рекомендаціях лікаря, що проводить лікування. Їх розділяють за походженням матеріалу, з якого вони виготовлені:

  • Метал;

  • Пластик;

  • Кераміка;

  • Комбінований матеріал.

В якому віці краще встановлювати брекети

Сучасна стоматологія, зокрема ортодонтія, не встановлює вікових обмежень в установці брекетів. Чудового результату можна досягнути в будь-якому віці, але стоматологи вважають оптимальним вік 18-25 років. За статистикою саме в цьому віці пацієнти звертаються за допомогою до ортодонтів, цікаво, що частіше до цієї процедури прибігають жінки. Але незважаючи на всі рекомендації лікарів, в стоматологічній практиці відомі випадки успішного виправлення прикусу навіть у 40 років.

Який проміжок часу потрібно носити брекети

Кожен пацієнт – це окремий та унікальний випадок, тому і період носіння брекетів різний. Для досягнення бажаного результату системи потрібно носити не менше двадцяти місяців. На тривалість лікування впливає багато наступних факторів:

  • Вік пацієнта;

  • Ступінь аномалії (викривлення);

  • Точне виконання рекомендацій та регулярне відвідування лікаря-ортодонта. 

Навіть не дивлячись на те, що лікування триватиме більше року, кожен пацієнт ще довго не міг натішитися новою привабливою посмішкою.