Переваги дизайнерського інтер’єру

Багато хто пам’ятає, а дехто все ще має у власності квартиру зі стареньким ремонтом, раніше модною меблевою стінкою, непривабливим диваном, та стареньким коциком на підлозі. Мрії про сучасне та функціональне житло дуже часто залишаються мріями. Дехто вражає розробку інтер’єру забаганкою та нездійсненним проектом, дехто навіть не знаючи ціни послуги, каже, що це занадто дорого, інколи людина просто боїться, що нове помешкання не сподобається. Сучасна компанія з великим досвідом дизайну інтер’єру https://danica.kiev.ua/services/design зможе розвіяти всі сумніви та налаштуватися на нове життя в сучасній та комфортній оселі.

Типи дизайн проектів компанії

Компанія Danica пропонує декілька варіантів дизайну інтер’єру.

  • Базовий проект має не тільки привабливу ціну, але і досить великий обсяг робіт. Серед яких плани демонтажу та встановлення конструкцій. Схеми установки освітлення та розміщення електропроводки. Розташування меблів. Компоновка санвузлів. Базовий проект ідеально підходить для новобудов, в яких відсутній побут попередніх мешканців. Нерідко у новобудовах вільне планування приміщення, яке дуже складно спланувати самостійно. Дизайнер зможе спланувати помешкання з урахуванням побажань власника;

  • Стандартний проект, один з найбільш популярних варіантів дизайну інтер’єру в компанії. Цей проект включає в себе всі робочі плани. Візуалізацію майбутнього інтер’єру. З промальовуванням всіх деталей та деталізація матеріалів. Цей проект дає змогу вибрати правильний напрямок у вирішенні готового дизайну;

  • Комплексний дизайн – це повністю контрольований проект дизайнером на кожному етапі виконаних робіт. Це виключно авторська робота. До цього типу дизайну входять виїзди до будівельних магазинів та повна комплектація інтер’єру. Такий тип дизайну дозволяє отримати готове помешкання з вишуканим дизайном.

Дизайн проект – це не модна тенденція сучасного суспільства, це можливість підкреслити свою індивідуальність. Та можливість зробити своє помешкання максимально комфортним та функціональним. Завдяки дизайнерським рішенням оселя має не лише оригінальний вигляд, крім того навряд чи можна буде зустріти схожу квартиру. До того ж дизайнерське житло не втратить свою актуальність та лоск навіть через декілька років.