Відома компанія Parker випускає у світ широкий спектр моделей ручок для написання. Саме за рахунок бездоганного стилю і дизайну ручок, матеріалів високої якості і механізму, ручка Паркер завоювала серця мільйонів людей, які цінують зручність в дрібницях.

 Джордж Паркер, засновник компанії, в кінці дев'ятнадцятого століття вирішив винайти унікальну модель ручки, чорнило якої не будуть витікати і залишати сліди. Цей недолік часто приносив масу незручності тим, хто часто писав листи або робив будь-якого роду замітки. Причому ідея виникла за допомогою багаторічного досвіду роботи в одній великій компанії по ремонту приладдя для письма. Обслуговуючи незадоволених клієнтів, частою проблемою яких були протікання чорнил, Джордж Паркер відразу зрозумів що потрібно шукати рішення цієї проблеми. Кількома роками пізніше, звичайний непримітний працівник обзавівся власною компанією, яка стала компанією зі світовим ім'ям.

 Так, Parker Pen Company випустила першу в світі ручку, чорнила якої не витікали, коли прилад знаходився у вертикальному положенні. Компанія настільки швидко набирала свою популярність, що вже відомими ручками Паркер користувалися політики, звідки і виник вираз «продукцією Паркер написана історія». У наш час ручці цій марці віддають перевагу ділові люди, а також письменники і журналісти які оцінюють всі зручності приладу для письма в своїй роботі. Підписуючи важливі документи, за допомогою ручки Паркер стане зрозуміло, що Ви ділова людина, розумієтесь в якості продукту, а значить знаєте товк в важливих речах.

 Зараз ручка Паркер стала предметом стилю і витонченості. Її гідно оцінюють любителі красивого до самих дрібниць. Купити ручку Паркер або вибрати її для подарунка близькій або важливій людині для вас можна в інтернет магазині https://accessory.24k.ua/Parker-pens/pen.html, де з безлічі варіантів можна підібрати саме той, який підійде саме вам.