Велика кількість молодих українців щороку виїздить до Європи з метою отримання вищої освіти. Отримання європейської освіти впливає на майбутню долю молоді. Адже роботодавці більш прихильно ставляться до володарів диплому міжнародного зразка. Навчання за кордоном надає можливість досконало вивчити мову країни перебування, та спілкуватися з носіями інших мов.

Великою популярністю користуються вищі навчальні заклади Італії. Відомо, що вища освіта в Італії не має стандартних освітніх програм. Навчальні курси лекцій та графік іспитів студенти обирають самостійно. Приваблює простота процедури вступу до ВНЗ. Знання італійської мови не є обов’язковим. Викладання багатьох програм навчання для іноземців ведеться англійською мовою. Порівняно невисокою є ціна навчання. Крім того, іноземні студенти можуть отримувати державні стипендії. Найчастіше до Італії їдуть вивчати дисципліни в сфері моди та дизайну. Цінується Італійська освіта в області архітектури міського планування та машинобудування. Все більше іноземців приваблює отримання не тільки вищої, а й середньої освіти за кордоном. Кінцевий етап отримання польської середньої освіти проходить в ліцеях, коледжах, технікумах. На навчання в Польщі ціна не назначається, бо середня освіта надається безкоштовно польським громадянам й іноземцям. Іноземцям надається можливість проживання на території навчального закладу. Атестат про повну європейську середню освіту надає право вступу до європейських ВНЗ.

Європейська академія освіти в місті Люблін допомагає молоді з різних країн в реалізації власного потенціалу при вступі до європейських вищих навчальних закладів. Академія займається пошуком стипендій та грантів для тих, кому ціна освіти в Європі не під силу, сприяє в організації стажування та працевлаштуванні. Супровід молоді надається аж до вступу в омріяний навчальний заклад.