На Полтавщині переселенців безкоштовно лікуватимуть від гепатиту С

До уваги осіб, які вимушено перемістились зі Східних областей України та АР Крим і наразі мешкають у Полтавській області. Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА має можливість забезпечити БЕЗКОШТОВНИМ лікуванням пацієнтів з числа ВПО, що мають діагноз вірусного гепатиту С першого генотипу.

За детальними консультаціями прохання звертатись до:

лікаря-інфекціоніста Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні (Першотравневий просп.., 22);

для пацієнтів з ВІЛ – лікар інфекціоніст Полтавського обласного центра профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом (пров.Госпітальний, 5А).

Прохання не зволікати і у найкоротші терміни звернутись по допомогу і розпочати курс лікування.

Також у лікарів-інфекціоністів або соціальних працівників БО «СВІТЛО НАДІЇ» (тел..60-60-81) ви можете отримати бланк з 50% знижкою на проходження необхідних діагностичних обстежень.