У столиці завершився фінальний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнських студентських ліг». Представники двох полтавських закладів вищої освіти продемонстрували високий рівень підготовки та повернулися додому зі срібними й бронзовими нагородами.
Про це повідомили в Полтавській ОВА.
У Києві завершився четвертий, фінальний етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги», де студентські команди з усієї України боролися за звання найкращих.
Гідно представили Полтавщину волейболісти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Пройшовши непростий турнірний шлях та впевнено провівши вирішальні матчі, команда виборола срібні нагороди всеукраїнських змагань.
Не менш успішно виступили й студентки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Завдяки згуртованій командній грі, надійним діям у захисті та напруженій боротьбі вони посіли третє місце, здобувши бронзові медалі.
Управління молоді та спорту Полтавської обласної військової адміністрації привітало спортсменів із високими результатами та відзначило, що вони гідно представили область серед найсильніших студентських команд країни.
Успішний виступ полтавських волейболістів став ще одним підтвердженням високого рівня розвитку студентського спорту в регіоні та наполегливої роботи спортсменів і тренерів.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.